OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
fMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiťZrodila sa v Nemecku

Tom Tailor je mladá dynamická značka oblečenia, ktorá vznikla v Hamburgu v roku 1962. Dnes sa predáva už v 30 tisícoch obchodoch po celom svete. Synonymami módy tejto značky sú sloboda, individualita, prirodzenosť, uvoľnenosť a sexy príťažlivosť. Vysoká kvalita materiálov a nekomplikovaný, športový vzhľad oblečenia sú zárukou dlhodobej priazne všetkých mladých individualistov. Tom Tailor je životný štýl - pre všetkých, ktorí milujú slobodu a nenechávajú sa spútavať.

Spoločnosti Tom Tailor trvalo 37 rokov, kým si dovolila pustiť sa do dámskej módy. V roku 1999 firma predstavila módnu líniu Tom Tailor Women Casual. Dnes sa dámska móda podieľa až jednou tretinou na celkovom predaji.

Oblečenie do práce i na voľný čas

Všetci to poznáme veľmi dobre, keď obmieňame šatník alebo dopĺňame zásoby oblečenia. Veľakrát máme dilemu, čo si na seba obliecť a máme pocit, že už je takmer všetko obnosené a staré. Vtedy sa väčšinou vyberieme na nákupy, aby sme sa vynovili a získali prehľad o najnovších módnych trendoch. Ak túžite po kvalite, ale zároveň nechcete či nemôžete investovať príliš veľa peňazí do oblečenia či obuvi, tak značka Tom Tailor je pre Vás ideálna!

Výrobky Tom Tailor cenovo nepatria medzi luxus. Rovnako však nemôžeme hovoriť o lacnej značke. Cenovo je Tom Tailor niekde v strede. Historicky sa Tom Tailor zameriaval najmä na Nemecko a okolité trhy. Dnes však firma pôsobí po celom svete. Dokonca aj na našom Slovensku.

Tom Tailor pre ženy, mužov i deti

Ak si potrpíte na značkové oblečenie alebo obuv Vy, Váš partner i deti, tak vyskúšajte značku Tom Tailor a rozhodne nebudete ľutovať. Sortiment tejto spoločnosti Vám ponúkame aj v našom internetovom obchode v sekcii Tom Tailor pánska, dámska a detská móda. Nájdete tu Tom Tailor oblečenie pre ženy, mužov i deti aj Tom Tailor obuv v rôznych farebných prevedeniach, strihoch, tvaroch, oblečenie na letné dni i chladnejšie.

Tom Tailor je záruka vysokej kvality a rozumnej ceny, ktorú si môže dovoliť každý z nás. Ak Vás táto nemecká značka oslovila a máte s ňou osobnú skúsenosť, príďte si k nám po nové produkty Tom Tailor. Rozhodne máte z čoho vyberať! Potešte seba, priateľa či svoje ratolesti oblečením alebo obuvou s logom Tom Tailor.

1 ... |
a
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať