OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
Značka Superdry - Módne mestské oblečenie

Prvý obchod zo značkou Superdry bol otvorený v roku 2004 v Covent Garden v Londýne. Okamžite sa táto britská značka Superdry stala veľmi obľúbenou najmä u mladšej generácie. Aj vďaka popularite značky sa o Londýne hovorí ako o meste, kde nikdy nie ste ďaleko od nejakého oblečenia nesúcom japonské znaky, ktorými je práve Superdry známa. Japonské znaky pritom nemajú so Superdry nič spoločné – len na oblečení vyzerajú dobre.

Kombinácia kvalitných materiálov, inšpirácie japonskou kultúrou a trochy šťastia spôsobili rýchly rast v predajoch. Aj napriek nie práve nízkym cenám oblečenia tejto značky, sa veľmi rýchlo stalo z neho oblečenie, ktorému praje súčasná móda a fandia spokojní zákazníci. Značka sa stala obľúbenou u celebrít a neskôr ovládla aj anglické ulice.

Značka životného štýlu

Superdry je k dispozícii vo viac ako 100 krajinách po celom svete. Superdry je naozaj britský módny úspech, ktorého typické DNA je synonymom precízneho prevedenia, prvotriednej kvality tkanín a britského krajčírskeho umenia. Vďaka svojim koreňom v japonskom imidži a vo vintage americkom športovom štýle sa vyvinula do najrozmanitejšej britskej lifestyle značky so skutočne globálnym dosahom.

Prvá kolekcia piatich tričiek sa rozrástla do sezónnych kolekcií obsahujúcich tisíce položiek s viac ako 500 charakteristickými logami. Dnes má značka Superdry obrovský svetový dosah a stala sa kultom mnohých celebrít. Kolekcie sú predávané prostredníctvom viac ako 400 svetových maloobchodných miest, od Londýna cez Bombaj, New York, až po Hong Kong.

Kombinácia japonskej grafiky s anglickou kvalitou

Britská značka Superdry je ďalším dôkazom ľudskej vynaliezavosti a citlivého vnímania súčasnej módy. Dnešní módni návrhári dokážu myslieť na všetky vekové kategórie a takmer všetky štýly, ktoré ľudia preferujú v módnom svete.

Ak ste aj Vy podľahli čaru a výnimočnosti Superdry a chceli by ste mať toto fajnové oblečenie vo svojom šatníku, príďte si vybrať do nášho e-shopu kvalitné kúsky Superdry. V internetovom obchode Vám ponúkame Superdry pre pánov i dámy, oblečenie rôzneho typu: tričká, mikiny, šaty, rifle, topy, športové legíny, bundy a mnoho ďalších. Verte, že aj Vy môžete byť celebritou v kruhu svojich známych a stať sa populárnymi vďaka britskej značke Superdry. A my Vám s tým veľmi radi pomôžeme!

o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo