OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
Ako sa to začalo

Všetko má svoju históriu a za všetkým stojí buď jednotlivec alebo skupina ľudí. Platí to aj o oblečení či topánkach, ktoré nesú známe logá dnes už svetových značiek. A ani značka Reebok nie je výnimkou. Má svojich priaznivcov a fanúšikov po celom svete, mnohí sú zaťažení práve na túto značku a nedajú na ňu dopustiť. Ak k nim patríte aj Vy, poznáte aspoň trochu základnú históriu tejto svetovej značky?

Značku Reebok ako takú sa podarilo presláviť Paulovi Firemanovi, ktorý pôvodne obchodoval s outdorovým oblečením a vybavením. Na jednej medzinárodnej výstave narazil na obuv Reebok a ihneď sa pre ňu nadchol. V roku 1979 sa rozhodol zakúpiť licenciu na predaj tejto obuvi na severoamerickom trhu. Na tomto trhu potom predstavil niekoľko párov bežeckej obuvi Reebok.

Nielen topánky, ale aj oblečenie

Značka Reebok začala síce s topánkami, ale po roku 1990 spustila aj výrobu športového oblečenia v podobe dámskej i pánskej módy. Samozrejme, odvtedy prešlo už takmer 30 rokov a značka Reebok v mnohom pokročila dopredu a neustále napreduje.

Reebok obúvajú aj obliekajú mnohé slávne osobnosti zo sveta športu alebo šoubiznisu. Samozrejme, táto značka je dostupná pre každého bez ohľadu na jeho povolanie či vek. Hoci si ju najčastejšie spájame so športom, ale Reebok je aj o móde a štýle. Obliecť sa a obuť do značky Reebok je jednoducho cool a štýlové. Medzi najznámejšie kolekcie značky patria Reebok Freestyle, obuv Free Style Hi.

Skoč si po svoj Reebok k nám

Bežecké oblečenie a topánky Reebok – to je bohatý sortiment tejto svetovej značky, ktorú Vám ponúkame v našom internetovom obchode. Pripravili sme pre Vás množstvo kvalitných výrobkov od spoločnosti Reebok, ktoré Vás určite oslovia a zaujmú. Nezáleží na tom, či športujete alebo chcete vyzerať štýlovo, každý si nájde pre seba to pravé.

V sekcii Reebok dámska móda a Reebok pánska móda si môžete vyberať z množstva kvalitného sortimentu značky Reebok od oblečenia až po rôzne módne a športové doplnky. Nemusíte byť aktívnymi športovcami, aby ste si Reebok zamilovali! Môžete pokojne s touto značkou vyraziť do mesta, kina, s priateľmi na piknik či kávu. Jednoducho nakupujte Reebok a žite svojou obľúbenou značkou naplno!

 

o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo