OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

fMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiťMustang - Značka s bohatou históriou

 

Písal sa rok 1932, keď v Nemecku vznikla dnes už svetoznáma značka Mustang. O vznik firmy sa zaslúžila Nemka Luisa Hermannová, ktorá ju založila ako rodinný podnik. V krátkom čase dosiahla firma Mustang veľký úspech. Zakrátko sa topánky a džínsy Mustang stali známymi po celom svete a je tomu tak až dodnes.

Moderné oblečenie Mustang je obľúbené rovnako u mužov aj žien a určené na každodenné nosenie. Pred takmer sedemdesiatimi rokmi značka Mustang dodávala rifle ako pracovné nohavice pre prevádzkovateľov kolotočov. V roku 1953 sa džínsy začali predávať aj pre ženy ako sexy nohavice.

Aj napriek tomu, že značka Mustang vznikla v dávnej minulosti v ponímaní dnešných mladých ľudí, stále je žiadaná, obľúbená, štýlová, moderná a kráčajúca s dobou. Mať totiž na sebe džínsy Mustang alebo topánky tejto značky, to už niečo znamená!

 

Zameraná na džínsy

 

Keď sa povie Mustang, pravdepodobne viacerí si predstavíme džínsy. A možno ich máme aj vo svojom šatníku a nedáme na ne dopustiť. Prečo? Nielen kvôli ich dlhej histórii, ale aj kvalite, na ktorú môžu byť „mustangy“ právom hrdé.

Čo už možno ale viacerí majitelia „mustangov“ nevedia je, že v roku 1961 firma predstavila prvé elastické džínsy na svete a o desať rokov neskôr sa začala výlučne špecializovať iba na džínsy. V roku 1972 sa konali olympijské hry, ktoré si možno pamätajú tí, skôr narodení. Ale vedeli ste, že na týchto olympijských hrách boli nemeckí športovci oblečení práve do vecí značky Mustang? Zo zaujímavostí spomeňme ešte jednu: pred desiatimi rokmi, v roku 2007, firma Mustang otvorila vlastné múzeum v meste Künzelsau pri príležitosti 75. výročia. Takže história značky Mustang nie je len dlhá, ale určite aj veľmi zaujímavá.

 

Kolekcia na výber

 

V kolekciách s dámskym aj pánskym oblečením jednoznačne prevláda džínsovina. Najväčší výber je medzi nohavicami u žien aj u mužov. Džínsy Mustang sú takpovediac ušité na mieru, podľa rôznych kombinácií dĺžky a šírky nohavíc a širokého spektra strihov, si vyberú aj tí, ktorých postava je atypická.

Ak ste milovníkmi a milovníčkami tejto svetoznámej značky, určite nájdete to pravé oblečenie Mustang aj u nás. Môžete si vyberať z  ponuky džínsov, topánok, šortiek, tričiek i kožených opaskov. Nakupovanie u nás bude pre vás potešením a radosťou!

1 ... |
a
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať