OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


LASCANA – značka plážovej módy

LASCANA, to je značka plážovej módy a spodnej bielizne určená pre ženy, ktoré vyžadujú kvalitu a štýl. LASCANA patrí medzi najdynamickejšie sa rozvíjajúce značky v segmente plaviek a spodnej bielizne. Ročne predá celosvetovo približne 3 milióny kusov plaviek, plážových šiat, spodnej bielizne a nočnej bielizne. Značka, známa svojou trendovou fialovou farbou, by sa chcela stať globálnym vyzývateľom medzinárodných značiek. A môžeme konštatovať po 17tich rokoch pôsobenia tejto značky na trhu, že sa jej to celkom slušne podarilo.
Okrem samotnej značky LASCANA môžu ženy nájsť na www.lascana.sk aj mnohé ďalšie svetoznáme značky ako napríklad Buffalo, Sunseeker, Jette, s.Oliver alebo Marie Claire.

Najdôležitejšie hodnoty značky LASCANA

Zmyselnosť, kvalita, individualita a kompetencie – to je podstata tejto svetovej značky, ktorú obľubujú mnohé zákazníčky a zákazníci po celom svete. Značka chce upútať pozornosť žien, aby sa prezentovali jedinečným štýlom, ktorý sa nedá pomýliť s iným, a aby zabudli na sivé všedné dni a vychutnávali si bezstarostnú náladu na pláži.
Dobrou správou je, že už dva roky máme Lascanu aj na Slovensku a môžeme si objednávať z katalógu Lascany akýkoľvek tovar, po ktorom túžime. Pomaly, ale isto začína letná sezóna a čas plážovej módy. A do ktorej značky sa obliecť, ak nie do Lascany? Značka Lascana ponúka plážové oblečenie rôzneho druhu, nielen plavky, ale aj plavkové topy, šaty, nohavice, tričká a samozrejme špeciálnym sortimentom tejto svetovej značky je spodná bielizeň.

Buďte sexy v spodnej bielizni LASCANA

Ak ste už mali skúsenosť s oblečením tejto značky, viete oceniť všetky jej prednosti a hodnoty. Kvalita za veľmi rozumné ceny, to je jednoducho LASCANA. Čoraz viac si získava pozornosť a doslova srdcia mnohých milovníčok plážového oblečenia a spodnej bielizne.
V našom internetovom obchode sme pre Vás pripravili veľmi zaujímavú a bohatú ponuku módnych kúskov značky LASCANA pre všetky náročné ženy. Stačí iba vstúpiť do nášho e-shopu a kochať sa pohľadom na sortiment tejto značky. Veríme, že neostanete iba pri kochaní, ale potešíte sa kúpou odevu LASCANA, po ktorom práve túžite. Výber je naozaj pestrý a značka LASCANA jednoducho neodolateľná!

o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo