OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
fMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiťŠtýl, ležérnosť i elegancia

Značka Buffalo bola od začiatku rodinnou záležitosťou. Vznikla viac ako pred dvadsiatimi rokmi v Montreale. História značky napriek dvom dekádam existencie prešla rôznymi zmenami. Dnes sa značka Buffalo predáva v 18 krajinách sveta s 3000 predajňami.

Kolekcie značky Buffalo sú určené rovnako mužom, aj ženám predovšetkým mladšieho veku. Štýlovo značka zapadá medzi ležérnu módu až po nedbalú eleganciu. Napriek tomu však každý kúsok oblečenia Buffalo má originálne prvky.

Buffalo to je synonymum pre kvalitné dámske oblečenie, trendy obuv pre ženy, dokonca i Buffalo plavky. Sortiment tejto svetovej značky je veľmi bohatý a každý si v ňom môže nájsť to pravé pre seba.

Kovbojská značka

Značka Buffalo ponúka trendy obuv pre ženy. Buffalo vznikla v roku 1979, kedy začala výrobou kovbojských topánok, ktoré boli v tom čase hitom. Značka sa veľmi rýchlo rozšírila do celého sveta a v dnešnej dobe je prítomná v krajinách po celej Európe, v Saudskej Arábii alebo napríklad v Japonsku. O niekoľko rokov neskôr Buffalo rozšírila svoje kolekcie o rôzne štýly obuvi. Táto značka je skutočným hitom a poslednou dobou nechýba v najprestížnejších módnych časopisoch ako Instyle alebo Elle. Medzi celebrity, ktoré si túto značku obľúbili patrí Madonna alebo Cameron Diaz.

Hoci sa táto značka preslávila hlavne výrobou topánok, ale v súčasnosti to už nie je iba o topánkach. Buffalo rozšírila svoj sortiment o výrobu oblečenia a špeciálne veľmi žiadaného kúsku odevu v horúcich letných dňoch, akým sú dámske plavky. A verte, že ženy v Buffalo plavkách vyzerajú naozaj sexy.

Buffalo pre všetky moderné ženy

Ste jedinečná, originálna, výnimočná osobnosť? Tak by ste to mali aj patrične vyjadriť prostredníctvom svojho štýlu a obliecť sa i obuť do svojej najobľúbenejšej značky. Ktorá to je? No predsa jednoznačne značka Buffalo!

Ak si túto spoločnosť spájate iba s obuvou, tak to už neplatí! Buffalo ponúka oveľa viac! V našom internetovom obchode si môžete pozrieť bohatú ponuku produktov značky Buffalo – rôzne druhy dámskeho oblečenia, zaujímavé trendy topánky alebo si zadovážiť k moru nové sexy Buffalo plavky. Výber je veľmi veľký a ponuka naozaj lákavá!

Ak sa rozhodnete dať šancu výrobkom značky Buffalo, určite neoľutujete! Klikajte, obliekajte a obúvajte sa ešte dnes s Buffalom!

1 ... |
a
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať