OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
Niečo o značke Adidas

 

Tak ako každá značka má svoju históriu, podobne je to aj so značkou Adidas. Značka dostala svoje pomenovanie po svojom zakladateľovi „Adim“ Dasslerovi v roku 1949. V 50. rokoch sa firma preslávila výrobou kopačiek s vymeniteľnými čapmi. V 60. rokoch sa firma začala špecializovať na výrobu vybavenia pre rôzne športy. Oblečenie adidas propagovali vrcholoví športovci z rôznych oblastí, čím sa postupne stala svetoznáma.

V súčasnosti sa spoločnosť Adidas zaoberá výrobou športovej obuvi a oblečenia. Adidas vlastní vo svete módy jedno z najznámejších log. Tri rovnaké pruhy sú známym identifikátorom tejto značky. Firma má po celom svete niekoľko stoviek vlastných predajní, obchodov, ktoré priamo vlastní.

 

Mať tri pruhy sa vyplatí

 

Ak ste majiteľmi či majiteľkami oblečenia alebo obuvi Adidas, určite viete, aké výhody táto značka so sebou prináša. A nie je to iba elegancia a štýl, ale najmä kvalita, na ktorú sa dá vždy spoľahnúť. Kto preferuje značku Adidas, veľmi dobre vie, že spoločnosť ponúka štýlové, moderné a hlavne kvalitné výrobky, ktoré aj napriek každodennému noseniu vydržia oveľa dlhšie v porovnaní s iným oblečením alebo obuvou. Samozrejme, že nás zlákajú aj tri rovnaké pruhy a chceme sa druhým páčiť, túžime po obdive, ale už kdesi v našom podvedomí máme zakódovanú automatiku, ktorá nás vždy nasmeruje na túto značku.

V dnešnej dobe je sortiment Adidasu natoľko bohatý, že doslova sa môžeme do značky obliecť od hlavy až po päty. Počnúc tričkom, mikinou, športovou bundou,teplákmi a končiac topánkami Adidas. A neustále spoločnosť prináša na trh nové a nové kolekcie, zlepšuje sa, prispôsobuje požiadavkám svojich zákazníkov a prináša kvalitné produkty.

Najznámejšie kolekcie značky sú Adidas Originals a Adidas Performance, ktorých obľúbenosť a záujem o ne neustále stúpa. Napríklad športové topánky Adidas Originals jednoznačne patria k tým, ktoré sa významne podieľajú na vytváraní módnych trendov.

 

„Adidasky“ od nás

 

Ak milujete značku Adidas a nedáte na ňu dopustiť, tak úplne s vami súhlasíme. Pretože aj my milujeme Adidas, o čom svedčí viac ako 500 produktov tejto spoločnosti. Máme pre každého z vás tie pravé „adidasky“, či ste mužom, ženou alebo dieťaťom, od nás si určite svoje tri pruhy odnesiete! Krásne tričká, celé športové súpravy, tepláky, topy i plavky a v neposlednom rade aj tenisky Adidas čakajú na svojich nových majiteľov. Ponúkame vám kvalitu za výhodné ceny vo výpredaji. Tak neváhajte a objednávajte svoju obľúbenú značku priamo z domova. Nikam chodiť nemusíte! Tri rovnaké pruhy prídu za vami!

o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo