OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


Adidas originals - V znamení troch pruhov

Tak ako každá značka má svoju históriu, podobne je to aj so značkou Adidas. Značka dostala svoje pomenovanie po svojom zakladateľovi „Adim“ Dasslerovi v roku 1949. V 50. rokoch sa firma preslávila výrobou kopačiek s vymeniteľnými čapmi. V 60. rokoch sa firma začala špecializovať na výrobu vybavenia pre rôzne športy. Oblečenie Adidas propagovali vrcholoví športovci z rôznych oblastí, čím sa postupne stala svetoznáma.

V súčasnosti sa spoločnosť Adidas zaoberá výrobou športovej obuvi a oblečenia. Adidas vlastní vo svete módy jedno z najznámejších log. Tri rovnaké pruhy sú známym identifikátorom tejto značky. Firma má po celom svete niekoľko stoviek vlastných predajní, obchodov, ktoré priamo vlastní.

Štýl a kvalita – to je značka Adidas

Ak ste majiteľmi či majiteľkami oblečenia alebo obuvi Adidas, určite viete, aké výhody táto značka so sebou prináša. A nie je to iba elegancia a štýl, ale najmä kvalita, na ktorú sa dá vždy spoľahnúť. Kto preferuje značku Adidas, veľmi dobre vie, že spoločnosť ponúka štýlové, moderné a hlavne kvalitné výrobky, ktoré aj napriek každodennému noseniu vydržia oveľa dlhšie v porovnaní s iným oblečením alebo obuvou. Samozrejme, že nás zlákajú aj tri rovnaké pruhy a chceme sa druhým páčiť, túžime po obdive, ale už kdesi v našom podvedomí máme zakódovanú automatiku, ktorá nás vždy nasmeruje na túto značku.

V dnešnej dobe je sortiment Adidasu natoľko bohatý, že doslova sa môžeme do značky obliecť od hlavy až po päty. Počnúc tričkom, mikinou, športovou bundou, teplákmi a končiac topánkami Adidas. A spoločnosť neustále prináša na trh nové a nové kolekcie, zlepšuje sa, prispôsobuje požiadavkám svojich zákazníkov a prináša kvalitné produkty.

Najznámejšie kolekcia značky je Adidas Originals, ktorej obľúbenosť a záujem o ňu neustále rastie. Napríklad dámska a pánska obuv Adidas Originals jednoznačne patrí k tým, ktoré sa významne podieľajú na vytváraní módnych trendov.

Ak ju miluješ, tak si ju kúp ešte dnes!

Ak milujete značku Adidas a nedáte na ňu dopustiť, tak úplne s Vami súhlasíme. Pretože aj my fandíme Adidas, o čom svedčí množstvo produktov tejto spoločnosti v našom internetovom obchode. Máme pre každého z vás tie pravé „adidasky“, či ste mužom, ženou alebo dieťaťom, od nás si určite svoje tri pruhy odnesiete! Krásne tričká, celé športové súpravy, tepláky, topy i plavky a v neposlednom rade aj tenisky Adidas čakajú na svojich nových majiteľov. Ponúkame Vám kvalitu za výhodné ceny. Tak neváhajte a objednávajte oblečenie Adidas originals priamo z domova. Nikam chodiť nemusíte! Tri rovnaké pruhy prídu za Vami!

o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo