Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Čím staršie, tým krajšie

Určite poznáte príslovia o vínach a ženách, čím sú staršie, tým sú lepšie a krajšie. Možno to povedať aj o niektorých kúskoch oblečenia, medzi ktoré patrí bezpochyby aj pánske tričko. Hoci je tu už s nami mnoho rokov, výrobcovia pánskeho trička neprestávajú udivovať módny svet novými a novými modelmi, vzormi, strihmi, farebnými kombináciami a kvalitným materiálom.

Pánske tričko sa objavilo koncom 19. a začiatkom 20.storočia ako súčasť vojenskej uniformy, čo málokto z nás vie. Odvtedy však prešiel nejaký ten čas a spolu s ním sa aj tento odev vydal na dlhú cestu svojím vývojom.

Populárne a trendy sú univerzálne farby

Súčasný trend praje čistým líniám. Populárnou sa stala biela farba, ktorá je univerzálna. Biela všetko rozžiari. Dávno platí staré známe, menej, je niekedy viac. Ak sa muž rozhodne pre tričko bielej alebo čiernej farby, určite tým nič nepokazí. Aj takéto, možno na prvý pohľad fádne tričká, môžu byť veľmi zaujímavé a na mužovi príťažlivé, ak majú moderný strih.

Okrem bielej a čiernej farby čoraz viac sa stáva medzi mužmi populárna červená farba trička či tielka. Ak sa dnešný muž zaujíma o svet módy, vie, že červené tričká sú doslova trendové, štýlové a sexy. A ak ich zladíte so správnymi nohavicami a obuvou, tak vytvoríte veľmi zaujímavý outfit a získate si pozornosť mnohých žien. Samozrejme, tú môžete získať aj v bielom či čiernom tričku, ak si vyberiete to správne.

Vyberte si z nášho tričkového raja

Nielen ženy, ale aj muži majú potrebu občas prevetrať či obmeniť svoj pánsky šatník. Urobiť si prieskum, čo nám chýba, čo už by sme nosiť nemali, čo dať do popredia svojho šatníka, čo je momentálne trendy a štýlové. No a popritom každý správny muž by si mal rozhodne urobiť revíziu tričiek alebo tielok. Zistiť ich stav, počet a v neposlednom rade, ich vek či aktuálnosť.

Móda veľmi rýchlo napreduje a určite by muži nemali siahať po tričkách, ktoré majú najlepšie roky za sebou len preto, že sa im nechce zaoberať obsahom a stavom šatníka. Dnešná móda je nekompromisná voči rôznym faux pas a bola by to doslova pre ňu urážka.

Ak teda milí páni chcete na svoju partnerku či okolie urobiť najlepší dojem, mali by ste venovať pozornosť výberu správneho trička alebo tielka. Neviete, kde je najlepšia ponuka pánskych tričiek? Navštívte náš internetový obchod a vstúpte do tričkového raja. U nás nájdete bohatý výber pánskych tričiek a tielok vo viacerých farbách, strihoch, vzoroch i svetových značkách. Môžete si vyberať z ponuky tričiek s dlhým alebo krátkym rukávom, bez rukávov alebo zaujímavých sexy pánskych tielok. Isté je, že v našom e-shope si určite príde na svoje každý správny chlap!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo