Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Každému podľa jeho gusta

 

Určite sa nájdu muži, ktorí krútia nosom, keď počujú slovo slipy či tangá pre pánov. Dušujú sa, že by si túto spodnú bielizeň za nič na svete neobliekli. Je to normálne, ak nie sú zvyknutí na nosenie slipov alebo táng. Tie si viac-menej spájajú so ženami. Veď kto kedy videl, aby si správny chlap obliekol tangáče? Ale verte alebo nie, existujú muži, ktorí s tým problém nemajú!

O popularite táng medzi mužmi v dnešnej dobe svedčí aj fakt, že popredné dizajnérske značky ich stále vyrábajú. Zaujímavosťou je, že tangáče boli v minulosti bežnou súčasťou mužskej garderóby, dokonca ich nosili oveľa skôr ako ženy. Je však pravdou, že aj muži, ktorí pánske tango slipy nosia, sa radšej k tomu nepriznávajú.

 

Hanba alebo pýcha?

 

Predaje pánskych tanga slipov v posledných rokoch stúpol až o polovicu. Možno to znie neuveriteľne, ale nie je medzi nami toľko striptérov, nosia ich aj bežní muži, aj keď sa nepriznajú. A to najmä z dôvodov predsudkov, ktoré sú v súvislosti s týmto druhom pánskej bielizne známe. Každý sa hrdí tým, že pohodlie je to najdôležitejšie, no keď príde reč na tangá, reakcie sú zväčša negatívne. I keď z hľadiska funkčnosti pre potreby mužského tela sú mimoriadne praktické. Paradoxom je, že hoci ženám svedčia oveľa viac ako mužom, ale ich nosenie im skôr škodí. Bezpochyby skvelo vyformujú ženský zadok, ktorý je vďaka nim sexy, ale z hygienických a zdravotných dôvodov nie sú správnou voľbou.

 

Mužom sa ich nosenie odporúča

 

Pre ženy skôr tabu oblečenie, pre mužov, naopak, veľmi odporúčaná spodná bielizeň. Prečo? Tí, ktorí ich vyskúšali vedia, že poskytujú mužovi správne pohodlie a komfort. Držia všetko tak, ako majú a nemajú taký stiesňujúci efekt ako napríklad slipy. V lete sú navyše oveľa príjemnejšie a priepustnejšie. Pod tesnými nohavicami nepresvitajú. Tým, že sú menšie by mali byť aj lacnejšie a po vypraní rýchlejšie uschnú.

Samozrejme, nie každému mužovi môže byť ich nosenie príjemné alebo im predsudky bránia tangá nosiť. Netreba nikoho do nich nútiť, ale ak túžite po tejto spodnej bielizni a vyhovuje Vám, mali by ste odhodiť akékoľvek predsudky a bez hanby či studu si ich obliecť.

Ak ste našli zaľúbenie v tangách alebo ste nabrali odvahu ich vyskúšať, môžete si vybrať v našom e-shope z bohatej ponuky pánskych tango slipov v ôsmich rôznych farbách, svetových značkách a cenových reláciách. Hovorí sa, že všetko je raz po prvýkrát! Len keď ich vyskúšate, presvedčíte sa či sú pre Vás tie pravé! Nebojte sa odviazať a splňte si svoj i /možno/ partnerkin sen vidieť Vás v tangáčoch.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo