OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

lMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť

Malé, ale veľmi dôležité

Ponožky- kto z nás nad nimi rozmýšľa okrem chvíľ, keď si ich vyberáme do práce, na voľný čas, šport či rodinnú oslavu? Pravdepodobne bežne ponožky neriešime. Faktom však je, že tento, veľkosťou malý kúsok odevu, sa stal neodmysliteľnou súčasťou nášho oblečenia, rovnako žien ako aj mužov.

Veľakrát ich však nedoceňujeme tak, ako by si zaslúžili. Ponožky sú neoddeliteľnou časťou pánskeho šatníka či sa to mnohým pánom páči alebo nie. Pre väčšinu mužov je hľadanie a nákup ponožiek automatickou činnosťou, ktorú zvládnu za niekoľko sekúnd. Táto časť šatníka typicky nevyžaduje žiadnu premyslenosť a prvý pár, ktorý je poruke v šuplíku, väčšinou končí na Vašich nohách. Avšak, pánske ponožky sú veľmi dôležitým kúskom odevu, a keď sa ako slabý článok reťazca spárujú s drahým oblekom môžu ohroziť celú Vašu prezentáciu.

Nenahraditeľný kúsok odevu z estetického i zdravotného hľadiska

Myslíte si, že na ponožkách nezáleží? Že je úplne jedno, z akého materiálu sú vyrobené? Tak sa veľmi mýlite! Prečo? Lebo ponožky majú oveľa väčší význam, než iba estetický zmysel a vnímanie ponožiek ako módneho doplnku. Keby totiž vedeli hovoriť naše chodidlá, určite by sme sa veľa napočúvali. Otázne je, či by sa nám to páčilo alebo nepáčilo.

Pánske ponožky majú štyri základné funkcie, ktoré zabezpečujú v prvom rade naše zdravie a pohodlie. Chránia chodidlá, absorbujú pot, minimalizujú zápach a udržujú nohy v pohodlí. Nie všetky pánske ponožky sú navrhnuté rovnako, pokiaľ ide o komfort, ktorý poskytujú. Nepohodlný alebo obnosený pár ponožiek môže spôsobiť diskomfort a podráždenie, ktoré Vám vydržia počas celého dňa. Ale tomuto stresujúcemu prvku sa dá ľahko predísť. Každý muž by mal venovať potrebný čas a investovať určité množstvo peňazí na nákup svojich ponožiek, aby si zabezpečil, že zostanú komfortné a štýlové bez ohľadu na príležitosť. Muži, ktorí hľadajú pohodlné ponožky, mali by zvoliť najvhodnejší a komfortný materiál, vybrať správnu veľkosť a dizajn vhodný pre ich šatník.

Výber športových ponožiek je veľmi dôležitý

Každý muž, ktorý o seba dbá a hlavne, ak sa venuje aktívne nejakému športu, vie, aký dôležitý je výber ponožiek na šport. Ak si len občas urobíte zopár koliesok okolo domu, na ponožkách príliš nezáleží. Ale, ak pravidelne športujete počas celého roka, je veľmi dôležité, čo si na svoje chodidlá oblečiete.

Športové pánske ponožky sú zvyčajne v nízkom strihu, zhotovené z bavlny, akrylu alebo syntetických zmesí. Páni, ktorí hľadajú maximálny komfort, by mali zvoliť ponožky špecifické pre jednotlivé športy. Napríklad lyžiarske ponožky sú špeciálne navrhnuté tak, aby udržali teplo a odvádzali vlhkosť. Bežecké ponožky sú vyrobené tak, aby poskytli dostatok odpruženia, ktoré absorbuje opakované nárazy a zároveň priliehavý strih, aby redukovali odery.

Nech už hľadáte akékoľvek športové ponožky, nájdete ich v našom e-shope v sekcii pánske ponožky na šport. Ponúkame Vám na výber rôzne modely, farby, strihy, vzory a značky športových ponožiek najvyššej kvality a vo výhodnom balení. So športovými ponožkami od nás sa Vaše športovanie stane potešením a maximálnym pohodlím pre Vaše nohy.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo