Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Doprajte si maximálne pohodlie

Pravdepodobne každý z nás miluje tie okamihy, keď nás nekvária žiadne povinnosti, práca alebo starosti. Môžeme si naplno vychutnávať pokoj vo svojom domove a v kruhu svojich najbližších. Byť doma znamená cítiť sa príjemne, uvoľnene, slobodne a mať na sebe oblečenie, ktoré nám najviac vyhovuje.

K domácej pohode patrí aj domáce oblečenie. Veď určite nikto z nás nenosí po dome odev, v ktorom sme boli v práci. S radosťou ho vymeníme za ležérne a pohodlné tričko, tepláky alebo domáce súpravy.

Tak ako si radi obliekame pyžamo na spánok, rovnako radi sme v tom, v čom sa cítime príjemne. A tieto chvíle nám nič nenahradí. Dnešný svet módy myslí aj na domácu pohodu a leňošenie a ponúka nám neustále nové modely domácich súprav, ležérnych odevov a kvalitných pyžám.

Aj muži majú svoje dni

Každý človek potrebuje občas oddych, relax či pokoj rodinnej atmosféry a domáceho prostredia. Po vyčerpávajúcej práci nám to príde veľmi vhod- uvoľnenie, teplo domova, blízkosť ľudí, ktorých máme radi.

Domov je miesto, kde by sme mali nabrať nové sily a zrelaxovať sa na nasledujúci pracovný deň. Naplno si vychutnať tie okamihy, keď môžeme konečne oddychovať. Aby sme sa cítili čo najpríjemnejšie, mali by sme preto voliť aj vhodné domáce oblečenie, ktoré nás nebude obmedzovať.

Milí páni, viete, aké by malo byť vaše domáce oblečenie, aby splnilo svoj účel? V prvom rade určite vyrobené z príjemného a kvalitného materiálu, pohodlné, v správnej veľkosti, mäkké, skôr voľnejšie ako obtiahnuté a samozrejme aj trendové. Možno niektorí z vás máte svoje obľúbené vyťahané tričká či tepláky, ale mali by ste sa s nimi už pomaly rozlúčiť, ak chcete byť príťažlivými pre svoju partnerku. Verte, že v štýlovom domácom oblečení na ňu určite zapôsobíte oveľa viac ako vo vyblednutých starých teplákoch.

Byť sexy aj v domácom oblečení

Kto povedal, že domáce oblečenie by nemalo byť štýlové? Každý moderný muž by si mal určite starostlivo vyberať aj oblečenie na doma pre svoj vlastný komfort a potešenie svojej partnerky. Nielen ženy by sa mali o seba starať, ale rovnako aj muži, ak majú radi svoju polovičku.

Každý správny chlap by mal mať vo svojom šatníku zopár domácich oblečení alebo aj celých súprav. Štýlové pohodlné tričko spolu s trendovými teplákmi alebo nohavicami, v chladnejších dňoch pokojne aj nejakú zaujímavú mikinu.

Ak ešte nemáte vhodné domáce oblečenie, teraz je ten správny čas zadovážiť si ho! Vymeňte ešte dnes staré vyťahané a neforemné tepláky za značkové oblečenie! A kde ho nájdete? Predsa v ponuke nášho e-shopu, ktorá je naozaj bohatá.

Majte na mysli, že aj doma treba byť elegantným a príťažlivým pre svoju priateľku a naplno si vychutnať spoločné chvíle s rodinou.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo