Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Nevyhnutná súčasť pánskeho šatníka

Hoci by sa na prvý pohľad zdalo, že spodná bielizeň nie je až takým dôležitým kúskom oblečenia, opak je však pravdou. Fakt, že za bežných okolností nie je viditeľná, neuberá nič na jej dôležitosti a kvalite. Rovnako ako dámska spodná bielizeň, aj spodná bielizeň pre pánov spĺňa hneď niekoľko užitočných funkcií. Okrem toho, že intímne miesta chráni pred chladom a možnými infekciami, dokáže spríjemniť chvíle za dverami spálne a zdvihnúť sebavedomie.

Voľakedy však potrebné pohodlie veľmi neprinášala a všetko bolo celkom inak. Bielizeň ako taká totiž prešla zaujímavým vývojom a prispôsobovala sa všakovakým módnym trendom. Zaujímavosťou je, že páni si oveľa viac potrpia na spodnú bielizeň ako ženy, hoci by sa zdalo, že je to naopak. Boli to práve muži, ktorí sa stali priekopníkmi v spodnej bielizni, o čom svedčí aj história tohto oblečenia, kedy malo podobu bedrových zásteriek.

Pánska spodná bielizeň sa svetu prihovorila už skôr

Tak ako nás nepustia počty v matematike, v dejinách nás zasa nepustia fakty. A tie dokazujú, že páni oveľa skôr začali používať spodnú bielizeň ako ženy. Len zopár faktov z histórie: už  Kelti a Germáni nosili akýsi druh spodkov rôznych šírok a dĺžok a mali tvar vrchných nohavíc. V 13. storočí si rytieri pod vrchné oblečenie obliekali biele plátenné nohavice po kolená, prípadne spojené s pančuchami tvorili pančuchové nohavice. Až tu sa skutočne začala história pánskej spodnej bielizne a táto časť odevu začala odrážať aj spoločenské postavenie jej majiteľa. Kto by to povedal, že ľudia v minulosti si tak veľmi potrpeli na spodný odev? Ale dejiny sú toho dôkazom.

Odvtedy prešla pánska spodná bielizeň pomerne dlhú cestu a v dnešnom ponímaní sa spodný odev vyvinul do zmyselného oblečenia rovnako u žien ako u mužov.

Kvalitná a pohodlná spodná bielizeň  pre pánov

Pod pojmom pánska spodná bielizeň si určite všetci predstavíme pánske slipy, trenírky, boxerky alebo tangá. Ale rozšírme trošku obzory a zaraďme do tohto oblečenia aj pánske ponožky. Sú v podstate tiež súčasťou spodnej bielizne a plnia svoju funkciu v každodennom živote muža.

Každý moderný muž vie, že výber spodnej bielizne je rovnako dôležitý ako výber iného oblečenia. Možno niekedy aj oveľa dôležitejší ako napr. košeľa či nohavice. Z jednoduchého dôvodu- spodnú bielizeň si obliekame priamo na telo a nemalo by nám byť jedno, čo si oblečieme.

Pri výbere spodnej bielizne je veľmi dôležitá jej veľkosť, strih, materiál a samozrejme náš osobný štýl. Či už sa cítite pohodlne v slipách, trenkách alebo boxerkách, základné kritérium je kvalita a pohodlnosť.

V našom e-shope Vám vieme ponúknuť rovnako kvalitu, pohodlnosť, eleganciu i zvodnosť. Záleží od Vás, pre ktorú spodnú bielizeň sa rozhodnete. Ponúkame Vám pánsku spodnú bielizeň vo viacerých farbách, strihoch, materiáloch svetových značiek. Pánska spodná bielizeň v našom internetovom obchode – to je spojenie kvality, pohodlia a sexepílu.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo