Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Predmet večnej pozornosti

 

Ak majú rodičia doma dospievajúcu dcéru, mali by sa pripraviť na nekonečné more otázok o ženských prsiach. Väčšinou táto úloha pripadne matke, ktorá je sama ženou a vie, aké to je trápiť sa kvôli prsiam v období dospievania.

Každá žena je citlivá na svoje prsia a hlavne dievčatá vo vývine. V dnešnej premedializovanej dobe môže vzniknúť dojem, že existuje ideálny tvar a veľkosť prsníkov. Dôležité je, aby sa rodičia vedeli otvorene rozprávať so svojimi deťmi aj na chúlostivé témy, ktoré jednoducho patria k životu. Najlepšie je použiť príklady z vlastného detstva a dospievania, aby sme problém trochu odľahčili.

K tejto téme neodmysliteľne patrí aj reč o výbere správnej podprsenky pre dospievajúce dievčatá. Niekedy vhodná podprsenka dokáže zdvihnúť sebavedomie a vyčariť pekný úsmev na tvári nejednému mladému dievčaťu.

 

Vhodný čas na kúpu prvej podprsenky

 

Kúpa prvej podprsenky nie je iba nevyhnutnosťou, ktorá raz jednoducho nastane. Pre dospievajúce dievča je to akýsi rituál, ktorý si určite zapamätá na celý život. Niekedy však mladá slečna ešte sama nevie, kedy a či už nastal ten správny čas na jej prvú podprsenku. Opäť by sa mala zapojiť mama a vedieť, čo je pre jej dcéru správne.

Keď už tá chvíľa nastane, mali by ste zaobstarať svojej dcére nielen jednu, ale najlepšie hneď dve. Jednu bavlnenú – bez kostíc, ktorá je vhodná na horúce letné dni, na šport či zábavu, a jednu presne podľa obvodu i veľkosti pŕs, ktorá bude držať tvar. Dôležitá je kvalita materiálu a pohodlie mladej slečny. Dnes je výber podprseniek taký široký, že istotne nájdete vhodný typ, ktorý ju uspokojí. Mali by ste však zvoliť podprsenku praktickú a športovú, nie príliš vyzývavú, na takú má mladé dievča ešte veľa času. Dobrou voľbou môže byť aj kombinácia krátkeho topu a spodných nohavičiek.

 

Dievčenské podprsenky pre všetky dospievajúce slečny

 

Ak ste ako rodič usúdili, že Vaša dcéra by už mala nosiť podprsenku, rozhodne neváhajte s jej výberom a kúpou. Aj v prípade menších pŕs je podprsenka dôležitá pre ich správne tvarovanie.

Dievčenské podprsenky sa dnes dajú kúpiť pomerne lacno, ale zároveň kvalitné. Predovšetkým pre slečny so zatiaľ menšou veľkosťou môžu byť príjemné bezšvíkové topy. Vďaka elastickému materiálu sa telu skvele prispôsobia. Tieto druhy dievčenských podprseniek máme aj my v našom e-shope. Stačí vstúpiť do nášho internetového obchodu a nechať sa inšpirovať bohatou ponukou. Veríme, že u nás nájdete ideálnu podprsenku pre svoju mladú slečnu a budete obe maximálne spokojné!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo