Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Tvarujúca spodná bielizeň. Skvelá cesta k lepšej postave

Trápi vás nejaké to kilo navyše? Máte až príliš guľaté bruško? Alebo väčší zadoček? No čo, nikto predsa nie je dokonalý. Stačí si kúpiť sťahovaciu spodnú bielizeň – nohavičky, brušný pás, body, šaty, legíny alebo napríklad pančuchy. Budete sa lepšie cítiť, budete lepšie vyzerať a hlavne ... zvýšite svoje sebavedomie. A to je mnohokrát dôležitejšie, než dokonalá postava bez jediného gramu tuku.

 

Sťahovacie nohavičky: klasika pre každého

Keď sa povie tvarujúca spodná bielizeň, väčšina žien si ihneď predstaví zoštíhľujúce nohavičky. A nie je sa čo čudovať. Práve tvarujúce nohavičky sú totiž najobľúbenejším zástupcom tohto typu bielizne. Nohavičky s vyšším pásom dokonale spevní spodnú časť bruška, bokové nohavičky s predĺženými nohavičkami zase krásne vytvarujú zadoček a stehná. A čo je na tom najlepšie? Že sa za svoju tvarujúcu bielizeň nemusíte hanbiť. Ani trošku. Dnešné kúsky sú žeravé a sexy, takže si sťahovacie nohavičky pokojne oblečte aj na rande s priateľom.

 

Sťahovací pás na brucho: môžete aj po pôrode

Ďalšie obľúbený kúsok tvarujúce bielizne: sťahovací pás na brucho. Bruško býva u množstva žien problematickú partií - a sťahovací pás ho nádherne spevní a vytvaruje. Pás na brucho môžete nosiť aj po pôrode, len dávajte pozor, aby ste v ňom nebola až príliš stiesnená. A ako docieliť, aby na vašom tele vyzeral čo najprirodzenejšie? Oblečte si k nemu tvarujúce nohavičky.

 

Zoštíhľujúci body a šaty: na celú postavu

Tvarujúca bielizeň myslí aj na tých, ktorí chcú zoštíhliť a spevniť celú svoju postavu. Preto sú k ponuke aj sťahovacie body a šaty, ktoré si oblečiete pod svoje oblečenie a pôsobíte, ako by ste mali minimálne o jednu konfekčnú veľkosť menej. Výhodou sťahovacích body a šiat je navyše to, že vám nikde na tele nevznikajú viditeľné prechody medzi oblečením, takže pôsobíte menej nápadne a prirodzenejšie.

 

Tvarujúce pančuchy a legíny: pre dokonalý zadok a gazelí nôžky

Zoštíhľujúci bielizeň myslí aj na vaše nôžky - a nezabúda preto na sťahovacie pančuchy a legíny. Tie perfektne tvarujú váš zadoček, stehná i lýtka, takže si aspoň na chvíľu budete pripadať ako dlhonohá modelka. Upozorňujeme iba na to, aby ste si tvarujúce pančuchy či legíny nekúpila príliš tesné, potom by vás mohli obmedzovať pri chôdzi.

 

Základné pravidlo: bielizeň musí byť pohodlná

Rovnako ako pre klasickú spodnú bielizeň, aj pre sťahovaciu platí jedno hlavné pravidlo: záleží na vašom pohodlí. Dnes je síce móda osích pasov a mnohé ženy po celom svete nosia extrémne upnuté korzety a šaty, ale verte, že to nie je nič príjemné. Sťahovacia spodná bielizeň samozrejme musí byť tesná, ale zase nie tak, aby vás výrazne obmedzovala v pohybe. Po niekoľkých minútach by ste si na zoštíhľujúci bielizeň mala zvyknúť - a potom už o nej vôbec nevedieť.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo