OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť


Dámske podkolienky - Zostať v teple počas chladných dní

Aj Vy už máte plné zuby studeného počasia a mrazivých nocí? Rozhodli ste sa už konečne dať zime zbohom? Ak si nevieme privolať celoročné teplo šibnutím zázračného prútika, tak si musíme k príjemnému pocitu pomôcť iným spôsobom. Hoci neurýchlime kolobeh ročných období, ale za to sa nemusíme triasť od zimy a drkotať zubami či cítiť nepríjemný chlad studených nôh.

Dnešná móda je naozaj vynaliezavá a vďaka nej sa vieme vyzbrojiť na krutú zimu čo najlepšie. Ako? Predsa teplým oblečením od hlavy až po päty pričom dôležitý je každý kúsok odevu, aj ten, ktorý možno voľným okom nevidno, ako sú napríklad pančuchy, ponožky či podkolienky.

Najlepší pomocník do zimy

Je samozrejmosťou, že k zimnému oblečeniu patrí zimná bunda, čiapka, rukavice či šál. Na ich výbere si dávame poriadne záležať, pretože sú viditeľné a chceme sa predsa páčiť sebe i okoliu. Možno však na druhej strane neprikladáme až takú veľkú váhu ostatným kúskom oblečenia, ktoré sú však rovnako dôležité. A to je niekedy chyba! Zistíme to hlavne vtedy, keď chodíme po vonku alebo čakáme na autobus a nohy nám priam odmŕzajú. Čím to je? Vo väčšine prípadov tenkými ponožkami alebo pančuškami.

Hovorí sa, že od nôh človek prechladne veľmi rýchlo, a je to veľká pravda. Čo z toho, že máme ruky v teple, čiapku na hlave a nepremokavú bundu na tele, keď nohy máme ako jeden veľký kus ľadu? Určite sme všetci tento nepríjemný pocit zažili a povedali sme si, že už nikdy viac. Jednoducho aj nohy musia ostať v teple, pretože tie sú v najtesnejšom kontakte so snehom, mrazom a zimou. V kvalitných ponožkách a podkolienkach ich od toho všetkého uchránime.

Sú príjemné na dotyk i skvelo zahrejú

Nedajme už zime a chladu žiadnu šancu a vyzbrojme sa kvalitnými dámskymi podkolienkami, ktoré nám vyčaria úsmev na tvári aj v najkrutejších mrazoch. Zima si už nebude s nami robiť čo chce, ale porazíme ju vďaka super teplým podkolienkam.

Ešte nemáte tohto skvelého pomocníka vo svojom šatníku? Tak to príďte rýchlo zmeniť návštevou nášho e-shopu, kde už na Vás čakajú Vaše nové spoločníčky na chladné dlhé dni. Ponúkame Vám dámske podkolienky v siedmich farebných prevedeniach svetových značiek za rozumnú cenu a najvyššej kvality. Natrite to zime a obujte sa do našich hebkých podkolienok ešte dnes!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo