Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť












Malá, ale nenahraditeľná

Kvalitná podprsenka je základom pohodlia. Môžeme mať na sebe akékoľvek značkové a pohodlné oblečenie, ale ak nás bude tlačiť podprsenka, určite sa nebudeme cítiť príjemne. Realita je však taká, že veľké percento žien nosí nesprávnu podprsenku. Možno je dôvodom práve skutočnosť, že nám ju nevidno, a preto je jedno, akú si na seba oblečieme. Inokedy je to možno z dôvodu, že nám je ľúto „vyhodiť“ veľa peňazí za kúsok oblečenia, ktorý aj tak ostáva skrytý. Či už tak alebo onak, mali by sme si uvedomiť, že podprsenka nie je len ozdobou ženy, ale v prvom rade má za úlohu chrániť naše prsia, dodávať im ten správny tvar a zabezpečiť pohodlie.

Každá žena by mala poznať svoj vkus, štýl, to, čo jej pristane, v čom sa cíti najlepšie a samozrejme poznať svoju veľkosť, aby sa v podprsenke akéhokoľvek typu cítila pohodlne a príjemne.

Pre každú praktickú ženu

Ak patríte do tejto skupiny žien a rada si obliekate pohodlnú a praktickú bielizeň, tak práve pre Vás sú určené samodržiace podprsenky, ktoré Vám zabezpečia nepretržitý obdiv a túžobný pohľad Vášho partnera.. K zvodnosti a neodolateľnosti prispejú rôzne ozdôbky či zaujímavé vzory samodržiacich podprseniek najrôznejších farieb. Samodržiacu podprsenku môžete kombinovať s vhodným spodným dielom, ako sú napríklad tangá či čipkové francúzske nohavičky.

Samodržiaca podprsenka je ideálna na pokrytie a podporu, a zároveň, aby Vám nebolo vidno podprsenku, keď nosíte tričká s otvoreným strihom. Čiže je veľmi praktická a mnoho žien si ju po osobných skúsenostiach nevie vynachváliť.

Pohodlie a sloboda nadovšetko

Väčšina moderných šiat a tričiek sa objavujú s výstrihmi na chrbte a ramenách. Práve pre tento prípad ženy milujú samodržiace podprsenky. Úplné pohodlie a sloboda sú pociťované ženami, ktoré ich nosia, pretože ich pohyb neobmedzujú rôzne drôty a ramienka. Je úžasné, že tieto podprsenky umožňujú nositeľke takú flexibilitu a zároveň ponúkajú takúto oporu.

Ak aj Vy patríte k ženám, ktoré majú rady pohodlie a chcú uľaviť svojej chrbtici, tak tou najlepšou voľbou pre Vás je kúpa samodržiacej podprsenky.

Dobrou správou je, že ju nájdete aj v našom internetovom obchode vo viacerých farbách, značkách a cenových reláciách. Skúste a presvedčte sa, že naozaj je z čoho vyberať a samodržiacim podprsenkám od nás rozhodne neodoláte!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:



Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo