Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Pohodlie a kvalitný materiál je v otázke spodnej bielizne faktorom číslo jeden. Preto nájdete na našich stránkach spodnú bielizeň, ktorá dokonale zodpovedá vašim požiadavkám, prispôsobuje sa vašim krivkám a necháva vyniknúť vaše prednosti. Nosí rady podprsenky s kosticami? U nás si určite vyberiete. Moderné strihy, ale i klasika, rôznofarebné, čipkované, ale i klasické hladké, pod šaty či tričká.

Pri výbere podprsenky s kosticou pamätajte na to, že kostica by mala presne kopírovať mäkké tkanivo pŕs po celej dĺžke. Správne by mala končiť až v jamke pod pazuchou. Pre lepší prehľad a ľahší výber sme pre vás pripravili komplexnú tabuľku veľkostí, na základe ktorej si poľahky vyberiete podprsenku, ktorá vám padne. Okrem klasických strihov podprseniek s kosticou sme pre vás pripravili ďalšie druhy podprseniek.

Podprsenka s push-up efektom vám pomôže vyzdvihnúť nielen prsia, ale i vaše sebavedomie, podprsenky bez ramienok sú zase vhodné pre niektoré druhy šiat či tričiek. Navyše sme pre vás pripravili sekcie: malé prsia, normálne prsia, veľké prsia, takže si môžete podprsenku vyberať na základe veľkostí. _x000D_
zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo