Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Elegantná, pohodlná a sexy bielizeň. Podprsenky bez kostíc si rýchlo zamilujete

Sú vhodné pri rôznych zdravotných ťažkostiach, na bežné domáce nosenie alebo napríklad k športu. Ich nosenie je veľmi pohodlné, pretože vás vôbec nikde netlačí. A k tomu všetkému vyzerajú čertovsky dobre. Dámske podprsenky bez kostíc by nemali chýbať v šatníku žiadnej modernej ženy. Dokonale vytvarujú vaše poprsie a nebudú vás obmedzovať. Vôbec nikdy a vôbec v ničom.

 

Pohodlie, ktorému sa nič nevyrovná

Veľa žien si čas od času posťažuje, že im klasické podprsenky s kosticami nevyhovujú. Že sú im pri nosení nepríjemné. Alebo že je tlačí. Patríte medzi nich? Ako prvý zo všetkého si overte, či máte správnu veľkosť. Podprsenka s kosticami mnohokrát tlačí len preto, že je príliš malá. V správnej veľkosti by vás tlačiť nemala - a pri bežnom nosení (napr. do práce či do spoločnosti) by ste o nej nemala prakticky vôbec vedieť.

 

Aj napriek tomu ale nastávajú situácie, v ktorých je aj ta najlepší podprsenka s kosticami nevhodná. Treba pri športovej aktivite. Alebo na bežné domáce nosenie. Pri týchto situáciách záleží hlavne na pohodlie – a z tohto dôvodu pre vás bude najlepší podprsenka bez kostíc. Vystužená podprsenka perfektne drží tvar vášho poprsia, je pohodlná a nijako vás neobmedzuje v pohybe. Nevystužená podprsenka je ešte pohodlnejšie, necháva vyniknúť prirodzenú krásu vašich pŕs a navyše pôsobí čertovsky sexy. Na domáce nosenie bielizeň úplne ideálna.

 

Podprsenky praktické aj elegantné

V dámskej spoločnosti mnohokrát panuje názor, že podprsenka bez kostíc je bielizeň zastaraná a nemoderná. Tento názor je však dávno prekonaný. Podprsenky bez kostíc naopak vyzerajú skvele. Športové podprsenky sú nesmierne praktické, navyše mužom pripadajú sexi. Podprsenka bez ramienok sa skvelo hodia k šatám alebo napríklad topom s odhalenými ramenami. Vystužená podprsenka bez kostíc vyzerá prakticky úplne rovnako, ako tá s kosticami. A nevystužená podprsenka? Vďaka širokým ramienkam je extrémne pohodlná a vy sa v nej budete cítiť úplne prirodzene. Voľná ??ako vták.

 

Značkám dominuje Triumph alebo Lascana

Ak si dámske podprsenky a spodnú bielizeň najradšej kupujete podľa značky, určite vás poteší, že aj v segmente podprseniek bez kostíc objavíte kúsky z dielní obľúbených výrobcov - napr. Triumph, Lascana alebo Venice Beach. Aj to značí, že podprsenka bez kostíc v žiadnom prípade nie je zastaranou alebo nemodernou záležitosťou. Práve naopak. Moderná žena si vie vybrať správnu podprsenku pre tú správnu príležitosť. A podprsenka bez kostíc - či už športová, vystužená, nevystužená alebo bez ramienok - svoje uplatnenie rozhodne nájde. Doma, pri športe alebo napríklad počas erotického dráždenia partnera. Záleží len na vás.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo