Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Doprajme im maximálny komfort

Kvalitná podprsenka je základom pohodlia. Môžeme mať na sebe akékoľvek značkové a pohodlné oblečenie, ale ak nás bude tlačiť podprsenka, určite sa nebudeme cítiť príjemne. Realita je však taká, že veľké percento žien nosí nesprávnu podprsenku. Možno je dôvodom práve skutočnosť, že nám ju nevidno, a preto je jedno, akú si na seba oblečieme. Inokedy je to možno z dôvodu, že nám je ľúto „vyhodiť“ veľa peňazí za kúsok oblečenia, ktorý aj tak ostáva skrytý. Či už tak alebo onak, mali by sme si uvedomiť, že podprsenka nie je len ozdobou ženy, ale v prvom rade má za úlohu chrániť naše prsia, dodávať im ten správny tvar a zabezpečiť pohodlie.

V dnešnej dobe existuje veľký výber rôznych druhov podprseniek, od Push – Up až po športové. Každá žena by mala poznať svoj vkus, štýl i veľkosť podprsenky, to, čo jej pristane a v čom sa cíti najlepšie.

Obľúbená čipka

Ak patríte do tejto skupiny žien a rada si obliekate štýlovú a zvodnú bielizeň, tak práve pre Vás sú určené čipkované podprsenky, ktoré Vám zabezpečia nepretržitý obdiv a túžobný pohľad Vášho partnera. Tento typ podprsenky je medzi ženami veľmi obľúbený a spája sa v ňom zvodnosť s eleganciou. Čipkovanú podprsenku môžete kombinovať s vhodným spodným dielom, ako sú napríklad tangá či čipkové francúzske nohavičky.

Čipka sama o sebe má veľkú výpovednú lehotu, ktorá sa znásobí práve na dámskej podprsenke. Každá žena uprednostňuje niečo iné a platí to aj o kúpe podprsenky, ale rozhodne by Vám v šatníku nemala chýbať aspoň jedna podprsenka s čipkou.

Myslite na svoje prsia aj pri športe

Športové podprsenky určite nie sú vynálezom dnešnej doby, na trhu sú totiž už niekoľko rokov. Problém je v tom, že ich nosenie často podceňujeme alebo si vyberáme tie nesprávne. Dokonca niektoré ženy pri športovaní nenosia žiadnu podprsenku, čo je veľká chyba. Skôr či neskôr sa tak prsníky zdeformujú alebo si ich pri športových aktivitách môžeme poraniť.

Výber športovej podprsenky závisí hlavne od danej pohybovej aktivity, ktorej sa žena venuje. Dobre zvolená športová podprsenka zabráni nadmernému pohybu pŕs a navyše poskytne aj komfort a pohodlie.

V našom internetovom obchode nájdete bohatú ponuku viacerých druhov podprseniek, ktoré Vás očaria svojimi farbami, vzormi, prevedením. Neváhajte a ešte dnes sa staňte majiteľkou zaujímavej a kvalitnej podprsenky od nás!

 

 

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo