Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Túžba byť príťažlivou ženou

Spodná bielizeň už dávno neplní len praktickú funkciu, ale čoraz viac aj estetickú. Na spodnú bielizeň si dnešné moderné ženy oveľa viac potrpia ako v minulosti.

Väčšinou hlavným dôvodom, prečo ženy míňajú peniaze na spodnú bielizeň, sú  muži. Chcú sa totiž cítiť príťažlivé, zvodné, žiadané a sexy pre svojho manžela či partnera. Je to pochopiteľné! Každá žena sa chce páčiť a byť so sebou spokojná.

Spodnú bielizeň nosíme každý deň, a preto je základnou časťou nášho šatníka. Pod pojmom spodná bielizeň si častokrát predstavíme nohavičky a podprsenky, to však zďaleka nie je všetko. Možno sem zaradiť aj korzety, košieľky, podväzkové pásy alebo pančuchy.

Zažiarte v tej správnej spodnej bielizni

Pri vymýšľaní spodnej bielizne si dizajnéri hrajú a vytvárajú rôzne jedinečné a veľmi originálne kúsky, ktoré sú potom nielen pekné a pohodlné, ale aj sexy.

Ak sa rozhodnete pre luxusnú bielizeň, musíte ísť do značky. Značka totiž u bielizne skutočne znamená záruku kvality. Každá značka sa zaoberá niečím trochu iným a navrhuje spodnú bielizeň aj pre rôzne typy žien. Výber potom už len závisí na Vás. Kvalitná luxusná bielizeň však v súčasnej dobe nie je až tak nedostupná,  ako tomu bývalo ešte pred niekoľkými rokmi.

Pri výbere spodnej bielizne je nielen dôležité dbať na pohodlnosť a kvalitu materiálu či správne určenú veľkosť košíčkov a obvodu, ale aj na to, ako lichotí Vašej postave. Aj keď nemáte postavu ako modelka, môžete s pomocou luxusnej spodnej bielizne zažiariť.

Pančuchový tovar od nás

Ak Vás trošku zaujíma história pančúch, tak už asi viete, že v minulosti boli pančuchy iba výsadou mužov. Ženy sa mohli len túžobne a závistlivo prizerať na pánske nôžky odeté v pančuchách. Až v 20.storočí vypukol skutočný ošiaľ po dámskych pančuchách, pokým neprišla 2.svetová vojna.

Do začiatku 60.rokov 20.storočia držali pančuchy na nohe podväzkové pásy, no móda „nebezpečných“ minisukní si vyžiadala objav pančuchových nohavíc. A odvtedy nedá na ne dopustiť žiadna milovníčka sukní.

Ak aj Vy patríte k tým ženám, ktoré rady nosia sukne a k nim kvalitné pančuchy či pančuchové nohavice, tak v našom e-shope si určite prídete na svoje! Ponúkame Vám na výber pančuchový tovar vo viacerých farbách, značkách i cenách. Záleží iba na Vás a Vašom štýle, pre ktoré z nich sa rozhodnete. Váš partner rozhodne na Vás ocení ktorékoľvek!

 

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo