Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Jednoducho neodolateľná

Ženy sú povestné tým, že milujú oblečenie a rady ho nakupujú. Možno všetky sme do istej miery nákupné maniačky a každá z nás je zaťažená na nejaký iný kus odevu. To, čo nás všetky spája, je starostlivý výber spodnej bielizne. Na ňom určite záleží každej žene.

Spodná bielizeň už dávno neplní iba praktickú funkciu, ako tomu bolo voľakedy. Dámske podprsenky i nohavičky sú veľmi dôležité nielen pre ženu, ale aj pre jej partnera. Spodná bielizeň je totiž tajnou zbraňou každej ženy. A ktorý muž by jej odolal?

Pre príjemný pocit a pohodlie

Hoci spodnú bielizeň navonok nevidieť, pre jej nositeľku je veľmi podstatný materiál, z ktorého sú  nohavičky vyrobené. Je vedecky dokázané, že spodná bielizeň,  ktorá dobre sadne, prispieva k pohode nositeľky. Preto milé dámy, aj keď ostane ukrytá pod šatami, venujte jej výberu dostatok priestoru. Vyberte si  takú, ktorá Vám najviac vyhovuje.

Okrem toho správne zvolený strih môže zakryť nedostatky postavy a chybičky krásy. Naopak, mierne vyzdvihne to, načo ste pyšná. Dôležitá je kvalita. Nie je nič horšie, ako nekvalitná látka na Vašej pokožke. Pri výbere spodnej bielizne určite zvážte materiál. A v neposlednom rade nezabúdajte prihliadať aj na príležitosť, na ktorú si ju oblečiete. Iný kus bielizne sa hodí na športovanie, iný na zvádzanie muža snov. Vyberajte si spodnú bielizeň podľa udalosti, na ktorú sa chystáte.

Výhodné balenia nohavičiek

Poznáte to určite všetky, keď príde čas urobiť si poriadok vo svojom šatníku, aj čo sa týka spodnej bielizne. Vymeniť staré nohavičky za nové a kvalitné módne kúsky. A ak ide o viac kusov, určite by sme rady ušetrili a zároveň kúpili výhodné balenie nohavičiek.

Ak ste na tom podobne a hľadáte viacero kusov dámskych nohavičiek za výhodnú cenu, príďte do nášho internetového obchodu. V sekcii výhodné balenia nájdete niekoľko zaujímavých modelov dámskej nohavičiek. Na výber budete mať z viacerých farieb i svetových značiek. V našom e-shope Vám ponúkame veľké balenie nohavičiek za rozumnú cenu. Neváhajte a oživte svoj šatník spodnou bielizňou od nás! Nielenže ušetríte, ale aj Váš partner bude rozhodne spokojný s Vaším výberom!

 

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo