OTTO používa cookies aby vám mohol poskytnúť čo najkvalitnejšie služby. Pokiaľ chcete pokračovať na stránke potvrďte prosím používanie cookies.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

fSortiment
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
... |


„Tangáčové 80. a 90. roky

V 60. rokoch 20. storočia, keď svoj boom prežívali minisukne, automaticky sa museli skrátiť aj nohavičky. Módnym návrhárom sa to zrejme natoľko zapáčilo, že o cca 20 rokov neskôr prišli s úplne novým modelom dámskych nohavičiek, ktoré dostali pomenovanie tangá. Najväčší úspech mali v Brazílii, kde sa objavili na tamojších ženách ako spodný diel plážových plaviek. V Európe sa ženám zapáčili až nástupom 90. rokov.

Obľúbené aj nenávidené a zatracované

Tangá nohavičky, ktoré môžeme opísať ako nohavičky s prúžkom v zadočku oslavujú už 40 rokov svojej existencie! Aj napriek tomu, že majú nielen svojich zástancov ale aj odporcov, neustále sa tešia čoraz väčšej obľúbenosti a popularite. Dôvod je úplne jasný! Ženy sa chcú páčiť mužom a vedia, po čom túžia muži a čo ich najviac na ženách priťahuje a vzrušuje. Zrejme by sa nenašiel taký muž, pre ktorého by žena v „tangáčoch“ nebola sexy. „Vďaka“ ich strihu sa však v posledných rokoch rozprúdila vášnivá debata o tom, či sú z hygienického hľadiska v poriadku a či je zdravé tangá nohavičky nosiť. Z pohľadu lekárov a odborníkov môžeme konštatovať, že niečo na tom je pravdy. Predsa len, jedná sa o spodnú bielizeň, ktorá ženám zakrýva intímne partie, resp. v prípade „tangáčov“ nezakrýva. Odborníci upozorňujú, že tangá nie sú práve hygienicky najlepšou voľbou pre ženy, na bežné nosenie by radšej mali zvoliť iné strihy a tangá si nechať na špeciálne príležitosti. Nebezpečenstvo tango nohavičiek spočíva práve v ľahkom prenášaní baktérií, následkom čoho vznikajú nepríjemné zápaly.

Na materiáli záleží...

Keďže tango nohavičky prichádzajú do priameho kontaktu s konečníkom, je veľmi dôležitý materiál, z ktorého sú vyrobené. Nie každá žena totiž bez problémov znáša každý materiál, najmä ten neprírodný-umelý. Môže sa dostaviť alergická reakcia, ktorá so sebou prinesie nepríjemné zdravotné komplikácie. Preto pri výbere tango nohavičiek treba dbať na to, aby boli vyrobené z čistej bavlny, prípadne prírodného hodvábu. Vybrať si môžete z rôznych strihov. Tangá majú vzadu pásik v tvare T a trochu viac zakrývajú zadoček, zatiaľ čo stringá majú vzadu iba šnúročku v tvare T. Ak patríte k milovníčkam tango nohavičiek a nedáte na ne dopustiť, tak práve Vám ponúkame rozmanitý a bohatý výber „tangáčov“, u ktorých budete mať zaručenú nielen kvalitu, ale aj úspech u mužov. Stačí si len prísť pozrieť a vybrať tie, v ktorých budete najzvodnejšou ženou pre svojho manžela či partnera.

Hore >
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať