Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť

„Tangáčové 80. a 90. roky

V 60. rokoch 20. storočia, keď svoj boom prežívali minisukne, automaticky sa museli skrátiť aj nohavičky. Módnym návrhárom sa to zrejme natoľko zapáčilo, že o cca 20 rokov neskôr prišli s úplne novým modelom dámskych nohavičiek, ktoré dostali pomenovanie tangá. Najväčší úspech mali v Brazílii, kde sa objavili na tamojších ženách ako spodný diel plážových plaviek. V Európe sa ženám zapáčili až nástupom 90. rokov.

Obľúbené aj nenávidené a zatracované

Tangá nohavičky, ktoré môžeme opísať ako nohavičky s prúžkom v zadočku oslavujú už 40 rokov svojej existencie! Aj napriek tomu, že majú nielen svojich zástancov ale aj odporcov, neustále sa tešia čoraz väčšej obľúbenosti a popularite. Dôvod je úplne jasný! Ženy sa chcú páčiť mužom a vedia, po čom túžia muži a čo ich najviac na ženách priťahuje a vzrušuje. Zrejme by sa nenašiel taký muž, pre ktorého by žena v „tangáčoch“ nebola sexy. „Vďaka“ ich strihu sa však v posledných rokoch rozprúdila vášnivá debata o tom, či sú z hygienického hľadiska v poriadku a či je zdravé tangá nohavičky nosiť. Z pohľadu lekárov a odborníkov môžeme konštatovať, že niečo na tom je pravdy. Predsa len, jedná sa o spodnú bielizeň, ktorá ženám zakrýva intímne partie, resp. v prípade „tangáčov“ nezakrýva. Odborníci upozorňujú, že tangá nie sú práve hygienicky najlepšou voľbou pre ženy, na bežné nosenie by radšej mali zvoliť iné strihy a tangá si nechať na špeciálne príležitosti. Nebezpečenstvo tango nohavičiek spočíva práve v ľahkom prenášaní baktérií, následkom čoho vznikajú nepríjemné zápaly.

Na materiáli záleží...

Keďže tango nohavičky prichádzajú do priameho kontaktu s konečníkom, je veľmi dôležitý materiál, z ktorého sú vyrobené. Nie každá žena totiž bez problémov znáša každý materiál, najmä ten neprírodný-umelý. Môže sa dostaviť alergická reakcia, ktorá so sebou prinesie nepríjemné zdravotné komplikácie. Preto pri výbere tango nohavičiek treba dbať na to, aby boli vyrobené z čistej bavlny, prípadne prírodného hodvábu. Vybrať si môžete z rôznych strihov. Tangá majú vzadu pásik v tvare T a trochu viac zakrývajú zadoček, zatiaľ čo stringá majú vzadu iba šnúročku v tvare T. Ak patríte k milovníčkam tango nohavičiek a nedáte na ne dopustiť, tak práve Vám ponúkame rozmanitý a bohatý výber „tangáčov“, u ktorých budete mať zaručenú nielen kvalitu, ale aj úspech u mužov. Stačí si len prísť pozrieť a vybrať tie, v ktorých budete najzvodnejšou ženou pre svojho manžela či partnera.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo