Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Malé, ale dôležité

O ktorom kúsku oblečenia bude reč? No predsa o tom, ktorý tak veľmi na ženách milujú muži – malý a ľahký kúsok látky, ktorý zo ženy dokáže vyčariť v sekunde sexy stvorenie. A tým sú dámske nohavičky!

Hovorí sa, že najkrajšie na žene, je žena sama. A ak svoje krivky zahalí do tej správnej spodnej bielizne, žiadneho muža to nenechá chladným. V dnešnom módnom svete existuje viacero typov dámskych nohavičiek, z ktorých si môžu ženy vyberať. Podobne ako pri podprsenkách, aj nohavičky možno akoby rozdeliť podľa udalosti a príležitosti. Iné sa hodia na športovanie, iné do práce, ďalšie si dáme napríklad pod šaty na ples a zasa úplne inými budeme zvádzať svojho partnera.

Tajná zbraň každej ženy

Možno si aj v dnešnej dobe niektoré ženy myslia, že spodná bielizeň nie je až taká dôležitá, nakoľko ju nevidno. Ale to je veľký omyl! Hoci nechodíme do spoločnosti v spodnej bielizni, jej výber je veľmi dôležitý a nemali by sme ho nikdy podceňovať. Najmä z toho dôvodu, že pohodlnosť by mala byť na prvom mieste! Veď neoblečieme si predsa také nohavičky, v ktorých sa necítime pohodlne a zbytočne nás ich nosenie obmedzuje či znervózňuje. Rovnako by nám malo záležať aj na tom, či sa v spodnej bielizni páčime svojmu partnerovi a vzbudzujeme v ňom túžbu po našej osobe. Preto je výber spodnej bielizne veľmi dôležitý!

Dámske panty od nás

Ak hľadáte dámske nohavičky, v ktorých budete vyzerať neodolateľne a sexy, tak bedrové nohavičky od nás sú tým správnym riešením! Tieto nohavičky sú dokonalé v tom, že zakryjú len to najdôležitejšie a Vaše prednosti sú vystavené svetu na obdiv.

V našom e-shope si môžete  vyberať z veľkého množstva strihov, farieb, vzorov i značiek. Ponúkame Vám dámske nohavičky panty z kvalitného materiálu, v ktorých sa  budete cítiť žensky a Váš partner neodtrhne od Vás svoj zrak.

Dobrou správou je, že tento typ nohavičiek si môže dovoliť takmer každá z nás. Nechajte sa zlákať našou internetovou ponukou a príďte si vybrať zaujímavé a elegantné dámske boxerky, ktoré zvýraznia Vašu postavu a rozhodne zlákajú oči Vášho partnera. Stojí to za to, čo poviete?

 

 

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo