Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Aj malý kúsok dokáže robiť divy

O ktorom kúsku oblečenia bude reč? No predsa o tom, ktorý tak veľmi na ženách milujú muži – malý a ľahký kúsok látky, ktorý zo ženy dokáže vyčariť v sekunde sexi stvorenie. A tým sú dámske nohavičky!

Hovorí sa, že najkrajšie na žene, je žena sama. A ak svoje krivky zahalí do tej správnej spodnej bielizne, žiadneho muža to nenechá chladným. V dnešnom módnom svete existuje viacero typov dámskych nohavičiek, z ktorých si môžu ženy vyberať. Podobne ako pri podprsenkách aj nohavičky možno akoby rozdeliť podľa udalosti a príležitosti. Iné sa hodia na športovanie, iné do práce, ďalšie si dáme napríklad pod šaty na ples a zasa úplne inými budeme zvádzať svojho partnera.

Vyberajte podľa svojej postavy

Ak sa chcete cítiť v dámskych nohavičkách pohodlne a príťažlivo pre svojho miláčika, mali by ste výber a nakupovanie nohavičiek brať vážne. Podľa správnosti by ste sa mali riadiť tým, ako je tvarované Vaše pozadie, čo sa odvíja najmä od pozície bokov a panvy, množstva tuku, a tiež zadkových svalov.

Ak máte plnšiu postavu, radšej sa poobzerajte po nohavičkách s vyšším sedom. Práve takéto „vysoké“ nohavičky dokážu opticky zlepšiť Vašu postavu a bujné tvary už nevyzerajú až tak zle. Vaše telo bude navyše ešte spevnené a figúra bude ďaleko lepšia.

Ak ste chudšia a chcete upútať na seba pozornosť, potom sú rozhodne lepšie nohavičky s ozdobnými prvkami. Práve tieto prvky, často aj obyčajná čipka, dokážu opticky skrášliť postavu a vyzdvihnúť Vašu ženskosť. Drobná postava je zasa viac ako vhodná pre rôzne vzorované nohavičky a nohavičky s podtlačou, ani tých sa vôbec nemusíte obávať.

Dámske klasické nohavičky

Ak hľadáte dámske nohavičky, v ktorých budete vyzerať neodolateľne a sexy, tak klasické nohavičky od nás sú tým správnym riešením! Dámske klasické nohavičky sú dokonalé v tom, že veľmi pekne vytvarujú Vaše pozadie a budete sa v nich cítiť príjemne a pohodlne.

V našom e-shope si môžete  vyberať z veľkého množstva strihov, farieb, vzorov i značiek. Ponúkame Vám dámske klasické nohavičky z kvalitného materiálu, v ktorých sa  budete cítiť žensky, čo rozhodne ocení aj Vás partner.

 

 

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo