OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť

Neviditeľno – viditeľný kúsok dámskeho oblečenia

O ktorom kúsku oblečenia bude reč? No predsa o tom, ktorý tak veľmi na ženách milujú muži – malý a ľahký kúsok látky, ktorý zo ženy dokáže vyčariť v sekunde sexi stvorenie. A tým sú dámske nohavičky!
Hovorí sa, že najkrajšie na žene, je žena sama. A ak svoje krivky zahalí do tej správnej spodnej bielizne, žiadneho muža to nenechá chladným. V dnešnom módnom svete existuje viacero typov dámskych nohavičiek, z ktorých si môžu ženy vyberať. Podobne ako pri podprsenkách aj nohavičky možno akoby rozdeliť podľa udalosti a príležitosti. Iné sa hodia na športovanie, iné do práce, ďalšie si dáme napríklad pod šaty na ples a zasa úplne inými budeme zvádzať svojho partnera.

Pre každú ženskú postavu

Ak sa chcete cítiť v dámskych nohavičkách pohodlne a príťažlivo pre svojho miláčika, mali by ste výber a nakupovanie nohavičiek brať vážne. Podľa správnosti by ste sa mali riadiť tým, ako je tvarované Vaše pozadie, čo sa odvíja najmä od pozície bokov a panvy, množstva tuku, a tiež zadkových svalov.
Ak máte plnšiu postavu, radšej sa poobzerajte po nohavičkách s vyšším sedom. Práve takéto „vysoké“ nohavičky dokážu opticky zlepšiť Vašu postavu a bujné tvary už nevyzerajú až tak zle. Vaše telo bude navyše ešte spevnené a figúra bude ďaleko lepšia.
Ak ste chudšia a chcete upútať na seba pozornosť, potom sú rozhodne lepšie nohavičky s ozdobnými prvkami. Práve tieto prvky, často aj obyčajná čipka, dokážu opticky skrášliť postavu a vyzdvihnúť Vašu ženskosť. Drobná postava je zasa viac ako vhodná pre rôzne vzorované nohavičky a nohavičky s podtlačou, ani tých sa vôbec nemusíte obávať.

Sexy čipka

Každá moderná žena vie, že výber dámskych nohavičiek je veľmi dôležitý a nemali by sme ho podceňovať. Nezáleží na tom, koľko máme rokov alebo aká je naša postava, vždy je niekto, kto nás má rád a pre koho sme príťažlivé. Preto by sme si mali dať záležať aj na výbere spodnej bielizne.
Dnešní výrobcovia dámskych nohavičiek sa doslova pretekajú v ponuke rôznych strihov, modelov, farieb a vzorov a ponúkajú ženám nohavičky presne na ich postavu.
Chceme sa cítiť ešte viac žiadané a sexy? Pre ešte väčšiu príťažlivosť a vzbudenie pozornosti môžeme zvoliť čipkové nohavičky, pretože čipka nikdy nevyjde z módy. Je jemná, sexy, nežná vo všetkých farbách a tvaroch a pristane naozaj každej. Okrem toho, muži čipkované nohavičky na ženách priam milujú!

Kvalitné dámske nohavičky od nás

Ak hľadáte dámske nohavičky, v ktorých budete vyzerať neodolateľne a sexy, tak čipkované nohavičky alebo dámske nohavičky bavlnené sú tým správnym riešením! Čipkované nohavičky sú dokonalé v tom, že zakryjú len to najdôležitejšie a Vaše prednosti sú vystavené svetu na obdiv.
V našom e-shope si môžete vyberať z veľkého množstva strihov, farieb, vzorov i značiek. Od klasických nohavičiek až po čipkované. Ponúkame Vám dámske nohavičky z kvalitného materiálu, v ktorých sa budete cítiť žensky a Váš partner neodtrhne od Vás svoj zrak.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo