Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Nielen obyčajný nočný odev

Určite si mnohé z nás pamätáme na svoje detské časy, keď sme si pyžamo obliekali na spanie. A niektoré sme možno boli v tej chvíli smutné, lebo obliecť si pyžamo, znamenalo, že musíme ísť spať, hoci sa nám nie vždy chcelo. A nepotešilo nás ani to, keď sme mali nové pyžamo s našou najobľúbenejšou animovanou postavičkou. Ale detské časy už dávno pominuli a v dospelosti sme šťastné, keď si pyžamo obliekame a môžeme sa konečne uložiť na spánok po ťažkom namáhavom dni.

Večer čo večer sa do pyžama alebo nočnej košele obliekame všetky a doslova vítame tieto okamihy. Koľké z nás si možno pohrávame s myšlienkou, že ostaneme v ňom po celý deň, pretože sa cítime v pyžame príjemne a pohodlne.

V pyžame do ulíc

Pravdepodobne žiadna z nás nezažila úplne začiatky vzniku tohto oblečenia a nestáli sme pri jeho zrode. Móda má však tiež svoju históriu a fakty nás nepustia. Už vieme, že v minulosti nebolo pyžamo nočným úborom, ale muži i ženy ho nosili bežne do spoločnosti. Samozrejme, vtedajšie pyžamo nevyzeralo ako to dnešné. Malo pôvodne iný význam, iné uplatnenie. Počas svojej histórie si tento zaujímavý kúsok oblečenia prešiel viacerými zmenami a obdobiami, aby si našiel miesto vo svete módy. Ten dnešný módny svet chápe pyžamo hlavne ako oblečenie určené na spánok, ale zároveň, neustále jeho vzhľad zdokonaľuje.

Zaujímavosťou je, že až po 2.svetovej vojne sa z pyžama stal odev, ktorý je výhradne určený do postele. V 60. rokoch minulého storočia si ho s nadšením obliekali hippies a pyžamo sa tak stalo symbolom „kvetinových“ detí.

Pre pokojný spánok a príjemné sny

To správne dámske pyžamo dokáže naozaj veľa. Môže vytvoriť atmosféru pre príjemný večer s partnerom, môže nás zohriať počas zimných studených nocí alebo v ňom môžeme stráviť celý víkend s čokoládou a množstvom výborných filmov.

Či už tak alebo onak, kvalitné dámske pyžamo nesmie vo Vašom šatníku rozhodne chýbať. Ak hľadáte dámske krátke pyžamo, poradíme Vám ako na to. Stačí, ak navštívite náš e-shop a v sekcii nočná bielizeň – krátke pyžamá nájdete bohatú ponuku tohto oblečenia.

Dámske krátke pyžamá od nás sú vyrobené z kvalitného a príjemného materiálu. Môžete skvelo kombinovať jednofarebný vrch so vzorovým spodným dielom alebo naopak. Ak máte rady animované postavičky z Vášho detstva, môžete si ich vziať so sebou aj do postele v podobe zaujímavého vrchného dielu pyžama. Fantázii sa jednoducho medze nekladú. Podstatné je, aby ste sa v pyžame z nášho e-shopu cítili príjemne, pohodlne, a zároveň príťažlivo a zvodne.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo