OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť

Pre pokojný spánok i zvádzanie

Na rozdiel od našich dávnych predkov dnešný človek vie, že o pokojnom spánku rozhoduje aj výber nočnej bielizne. Kým v minulosti ľudia chápali nočný odev ako praktickú súčasť ich života, dnes tomu tak nie je! Čoraz väčšie nároky máme aj na výber vhodnej nočnej košele alebo pyžama. A veľakrát neváhame do nich aj viac investovať, len aby sme mali dokonalé pohodlie, pokojný a ničím nerušený spánok.

Nočná bielizeň spĺňa totiž aj ďalšiu dôležitú úlohu-zvádzanie partnera. Ak chceme byť pre toho druhého príťažliví, tak by sme si mali starostlivo vyberať nočnú bielizeň. To, ako v nej vyzeráme a pôsobíme na svojho partnera je veľmi dôležité v tej najintímnejšej chvíli.

Rafinovaná zbraň každej ženy

Mnohí z nás zrejme nevedeli, že napríklad prvé nočné košele pôvodne vôbec neboli nočné. Plnili funkciu spodného odevu cez deň prekrytého vrchným oblečením. Vrchná vrstva sa na noc odkladala a spať sa chodilo v spodnej košeli. Ako samostatný odev sa po prvýkrát košeľa začala objavovať v 14. storočí v a až do storočia devätnásteho si udržala prvú priečku v súťaži spacích odevov.

V 20.storočí ju zasa vytlačilo pyžamo, ktoré sa pomerne dlho držalo na výslní. Výrobcovia nočnej bielizne si však spomenuli na nočnú košeľu a prichystali jej veľkolepý návrat. V súčasnosti sa nočná dámska košeľa stáva čoraz viac obľúbenejším nočným odevom medzi ženami. Veď ktorá z nás by odolala príjemnému pocitu a dotyku nočnej košieľky, keď sme si vedomé, akú zbraň nám dáva? Isté je, že náš partner rozhodne nebude namietať, ak sa mu v takejto košieľke ukážeme.

Spodné košieľky na každú príležitosť

O tom, že spodná bielizeň je pre modernú ženu veľmi dôležitá, sa môžete presvedčiť aj Vy v našom internetovom obchode. Zaplaví Vás bohatá ponuka nočných dámskych košieľ, ktoré si rozhodne zamilujete Vy i Váš partner.

Ponúkame Vám dámske spodné košieľky v rôznych farbách a v niekoľkých svetových značkách. Zaručujeme kvalitu spodných košieľok za prijateľné a zaujímavé ceny. Spodná bielizeň-dámske košieľky z nášho e-shopu Vám rozhodne zabezpečia pokojný a ničím nerušený spánok a taktiež zvodné pohľady Vášho manžela, partnera či priateľa. Nechajte sa zlákať našou ponukou, aby ste mohli zvádzať iných!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo