Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Od začiatku s erotickým nádychom

Tak ako každý kúsok oblečenia má svoju históriu, ani dámska spodná bielizeň nie je výnimkou. Prešla si dlhú cestu, kým sa dostala do dnešnej podoby. Milé dámy, viete do akej bielizne sa obliekali naše predchodkyne? Ak sa pozrieme na začiatok minulého storočia, spodnú bielizeň tvorili pančuchy, podväzky, košieľky, úzke korzety, spodnička, sukňa a blúzka. Veru, vtedy mali čo ženy na seba obliekať a určite im to muselo zabrať veľa času. Vyžadovala to totiž v tom období spoločenská etiketa.

70. roky 20.storočia znamenali pre spodnú bielizeň revolúciu a zavládol minimalizmus. Nohavičky a podprsenky sa zmenšili a zahaľovali iba nevyhnutné. Čo najmenej látky a tenké materiály neobmedzovali ženy v pohybe a dávali im voľnosť.

Dnes sa snažia výrobcovia spodnej bielizne dotiahnuť svoje výrobky do absolútnej dokonalosti. A dámska spodná bielizeň má v sebe pôvab a nádych erotiky a zvádzania.

Erotická spodná bielizeň – korenie milostného života

Erotická spodná bielizeň je ten pravý spôsob ako okoreniť svoj partnerský život alebo si spraviť radosť. Veď hlavným dôvodom, prečo ženy niekedy utrácajú veľa peňazí za kvalitnú spodnú bielizeň, sú práve muži.

Spodná bielizeň je jednou zo základných a zároveň aj najpočetnejších zložiek šatníka každej jednej ženy. V dnešnej dobe spodná bielizeň neplní len praktickú funkciu, ale aj estetickú. Každá žena sa chce cítiť príťažlivá, žiadaná, zvodná a sexy, a to najmä v intímnych chvíľach so svojím manželom či partnerom. Tá pravá spodná bielizeň vie s mužmi robiť zázraky! A je jedno, či sme štíhle alebo máme nejaké to kilo navyše, v erotickej a sexy spodnej bielizni sme pre svojich mužov vždy príťažlivé!

Sexy bielizeň pre každú ženu

Ak sa cítite žiadané a príťažlivé, pozdvihne to aj vaše sebavedomie a prinesie potešenie. Pre tento pocit, milé dámy, žiadna z vás nemusí chodiť ďaleko! Stačí, ak navštívite náš internetový obchod a vyberiete si tú pravú erotickú bielizeň, šitú presne na mieru, pre vás! Ponúkame vám na výber sexy bielizeň v štyroch farebných prevedeniach, od svetových výrobcov značiek, napr. Lascana, Petite Fleur Gold a ďalších. Len u nás môžete kúpiť erotickú bielizeň za rozumné ceny a z kvalitného materiálu. Tak neváhajte a príďte si k nám po bielizeň svojich snov! Váš partner ju na Vás rozhodne ocení!

           

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo