OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť

Ponožky naše každodenné

Mnohí z nás si pamätajú časy svojho detstva, keď sme si pod vianočným stromčekom, okrem iných darčekov, nachádzali minimálne jeden pár ponožiek. A možno sme si smutne povzdychli, že zasa sme dostali ďalšie ponožky. Pravdepodobne sme vtedy z nich veľkú radosť nemali.

Je fakt, že viacerí tento malý kúsok oblečenia podceňujeme dodnes. Povieme si, veď je úplne jedno, aké ponožky si obujem, aj tak mi ich nevidno, hlavné je, že sú čisté. Dnešná pani móda by ale s nami určite nesúhlasila.

Možno nás prekvapí, ako veľmi dôležité sú ponožky aj z hľadiska našich nôh a zdravia. Samozrejme, nehovoriac o tom, že ponožky dnes majú veľmi dôležitú estetickú funkciu a ľudia si ich na nás všímajú, aj keď si to my neuvedomujeme.

Ten pravý komfort pre naše nohy

Vedeli ste, že ponožky poznali už starí Rimania a dokonca v stredoveku boli symbolom čistoty? Ponožky totiž eliminujú prirodzený zápach z prepotenia a obmedzujú vznik rôznych plesňových ochorení.

Ich hlavnou úlohou je udržiavať naše chodidlá v suchom a zdravom prostredí. Naše nohy si predsa zaslúžia pohodlie, komfort a patričnú starostlivosť. Nosia nás po svete každý deň a musia vydržať váhu celého tela nielen pri chôdzi, ale aj behu a pri akomkoľvek pohybe. Preto by sme rozhodne nemali podceňovať výber ponožiek. Líšia sa totiž použitým materiálom, strihom, technológiou výroby a funkciami, pre ktoré sú určené. Nemali by sme zabúdať ani na rozdiel medzi ponožkami na zimné a letné aktivity. V lete by sme mali dať prednosť ponožkám s chladivým efektom, ktoré obmedzujú potenie. V zimných mesiacoch zasa radšej zvoliť hrubšie ponožky z hrejivého materiálu.

Dámske domáce ponožky

Domáce ponožky v podstate nosíme celý život. Z ponožiek sa stala neoddeliteľná súčasť modernej ženy. Vhodným materiálom takýchto ponožiek je bavlna, prídavným materiálom môže byť napríklad elastan, ktorý udržiava ich tvar.

Ak navštívite náš internetový obchod, nájdete v ňom zaujímavú ponuku dámskych domácich ponožiek, ktoré Vám určite spríjemnia chvíle oddychu a relaxu. Ponúkame Vám dámske domáce ponožky vo viacerých farbách, značkách a baleniach za výhodnú cenu najvyššej kvality.

V našom e-shope nájdete ponožky nenápadné, ale aj také, ktorými upútate svojho partnera. Kúpou kvalitných dámskych domácich ponožiek u nás urobíte radosť a pohodlie svojim nôžkam.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo