Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Zostať v pohodlí a zároveň byť atraktívna

Ktorá z nás by netúžila obliecť si konečne po náročnom dni obyčajné domáce oblečenie, v ktorom sa cítime pohodlne? Napríklad voľné tričko a vyťahané tepláky sú úplne ideálne. Ako domáci odev určite, hoci nám na príjemnom vzhľade nepridá, ale doma to väčšinou neriešime.

Ak by sme však chceli byť atraktívnymi a príťažlivými pre svojho partnera aj v domácom prostredí, tak by sme si mali oblečenie vyberať starostlivo a zainvestovať do kvalitných kúskov. Veď ležérnosť môže pokojne ísť ruka v ruke s eleganciou.

Aj ležérnosť má svoj šmrnc

Dámska móda, obuv a doplnky nezahŕňajú iba dámske elegantné oblečenie, ale aj domácu a športovú módu, ako sú napr. tepláky, tričká, mikiny, legíny či dokonca pyžamá a župany. Je toľko možností a kombinácií na to, aby ste sa cítili súčasne dámou a kráľovnou maximálneho pohodlia. Byť ležérna neznamená len obliecť si na seba staré tepláky a vyťahané tričko po babke. Veď do spoločnosti by sme sa takto určite neobliekli. Zároveň však nemusíme byť oblečené ako zo škatuľky a dávať si pozor na každý pohyb, aby sme si oblečenie nepoškodili. Byť ležérna, znamená obliecť sa tak, aby sme sa v prvom rade cítili pohodlne, príjemne, vo svojej koži a neprestali byť atraktívne, aj keď nemáme na sebe kostým či kokteilové šaty.

Pohodlné a kvalitné domáce oblečenie

Dámske oblečenie je labyrintom vedúcim k ženskému srdcu. Platí to aj v prípade domáceho oblečenia, pretože my, ženy, si dávame záležať aj na tom, aby sme aj doma vyzerali vždy super a cítili sa príjemne.

Ak ste sa aj Vy rozhodli pre oživenie svojho šatníka novým domácim oblečením, príďte si svoj domáci úbor vybrať k nám. V našom internetovom obchode Vám ponúkame rôzne druhy dámskeho domáceho oblečenia- súpravy, ale aj samostatné kúsky, ktoré môžete navzájom kombinovať. Môžete si vyberať z dámskych legín, nohavíc, županov, ponožiek, tričiek, kombinéz i domácej obuvi. V domácom oblečení od nás sa budete cítiť skutočne ako v bavlnke.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo