Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Ukryté ale podstatné

O čom je reč? No predsa o tom kúsku odevu, ktorý ostáva síce ukrytý pred očami verejnosti, ale pre jeho nositeľku má hlboký význam a jeho výber by nemala podceňovať. Áno, reč je o dámskej spodnej bielizni. Tak, ako si starostlivo vyberáme iné kusy oblečenia, aj kúpe spodnej bielizne by sme sa mali dostatočne povenovať. Pretože aj v tomto prípade platí, že každá sme iná, máme inú postavu, vkus, štýl.

Na prvom mieste vlastné pohodlie...

Možno nejedna zo žien pozná ten katastrofálny pocit, keď stavila na nesprávny výber dámskej spodnej bielizne a problém bol na svete! Celý čas Vás nohavičky omínali, možno odstávali alebo sa pri chôdzi zarezávali a Vy ste mali pokazený deň. Nielenže zle zvolená spodná bielizeň nevyzerá dobre, ale je aj nepohodlná. Ak chceme ňou zapôsobiť na manžela či partnera, tak by sme sa v prvom rade mali my samy v spodnej bielizni cítiť pohodlne, príjemne a sebavedome.

Výber spodnej bielizne je dôležitý

Už sme si povedali, že na prvom mieste je dôležité pohodlie a príjemný pocit samotnej nositeľky bielizne. Dnes existuje viacero typov dámskej spodnej bielizne, ide o to, nájsť ten správny a vhodný pre nás. Pri výbere treba zvážiť okrem pohodlia aj účel, na ktorý budeme spodnú bielizeň používať. Jeden typ sa viac hodí pod spoločenské šaty, iný zasa pod rifle. Poznáme napr. vysoké nohavičky, bedrové nohavičky, šortky, tangá alebo francúzske. Výber je naozaj bohatý. Tu však treba veľmi zvážiť, ktoré nám sadnú najlepšie a zároveň nás dokážu premeniť na sexy zvodkyňu. Aspoň v krátkosti si predstavíme každé jedny z nich. Vysoké nohavičky majú vysoký pás a hoci nevyzerajú extra vábivo, ale určite sú pre nositeľku pohodlné. Ich výhodou je, že zakryjú vytŕčajúce bruško. Nehodia sa samozrejme do bedrových nohavíc, radšej k nim zvoľte rifle s vysokým pásom. Bedrové nohavičky sú akoby ich opakom. Majú klasický strih, ale siahajú len po bedrá, preto sú ideálne do bedrových džínsov. Šortky obľubujú skôr športové typy žien, majú podobný strih ako pánske boxerky a sú veľmi príjemné na nosenie. Francúzske nohavičky majú tiež vysoký pás, sú ideálne pre ženy, ktoré obľubujú vysoké nohavičky, ale nemajú rady veľa látky na stehnách. A napokon asi najviac diskutované tangá, jedny ich milujú, druhé zatracujú. Ich výhodou je, že perfektne sadnú pod oblečenie a nie je ich vôbec vidieť, no nie každá žena ich môže nosiť z hygienických dôvodov.

Príďte a vyberajte

Ak ste sa rozhodli zmeniť garderóbu svojej spodnej bielizne, môžete si novú bielizeň zaobstarať aj v našom obchode. Ponúkame Vám takmer 500 krásnych modelov a druhov spodnej bielizne, svetových značiek, farieb, veľkostí a strihov. U nás si určite vyberiete bielizeň aj podľa príležitosti a štýlu – decentné, klasické ale aj zvodné nohavičky čakajú práve na Vás. Pohodlná spodná bielizeň na šport či voľný čas alebo sexy nohavičky na zvádzanie muža svojich snov – to všetko Vám vieme ponúknuť!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo