Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť


 

Nielen klasická spodná bielizeň

Hoci by sa na prvý pohľad zdalo, že spodná bielizeň nie je až takým dôležitým kúskom oblečenia, opak je však pravdou. Fakt, že za bežných okolností nie je viditeľná, neuberá nič na jej dôležitosti a kvalite. Rovnako ako dievčenská spodná bielizeň, aj spodná bielizeň pre chlapcov spĺňa hneď niekoľko užitočných funkcií. Okrem toho, že intímne miesta chráni pred chladom a možnými infekciami, dokáže zdvihnúť sebavedomie.

Keď je reč o spodnej bielizni, nemáme na mysli iba slipy, boxerky alebo ponožky, patria sem aj chlapčenské tričká a tielka, ktoré chlapci nosia pod vrchným oblečením.

História pánskej spodnej bielizne

Tak ako nás nepustia počty v matematike, v dejinách nás zasa nepustia fakty. A tie dokazujú, že páni oveľa skôr začali používať spodnú bielizeň ako ženy. Len zopár faktov z histórie: už  Kelti a Germáni nosili akýsi druh spodkov rôznych šírok a dĺžok a mali tvar vrchných nohavíc. V 13. storočí si rytieri pod vrchné oblečenie obliekali biele plátenné nohavice po kolená, prípadne spojené s pančuchami tvorili pančuchové nohavice. Až tu sa skutočne začala história pánskej spodnej bielizne a táto časť odevu začala odrážať aj spoločenské postavenie jej majiteľa. Kto by to povedal, že ľudia v minulosti si tak veľmi potrpeli na spodný odev? Ale dejiny sú toho dôkazom.

Kvalitná spodná bielizeň nie je len záležitosťou dospelých mužov, ale aj chlapcov a mladých v období dospievania. Čím ďalej, tým viac si na pohodlnú a kvalitnú spodnú bielizeň potrpia aj mladí chlapci či tínedžeri.

Chlapčenské tričká a tielka v našom e-shope

Chlapčenské tričká a tielka možno pokladať tiež za súčasť chlapčenskej spodnej bielizne. Plnia svoju funkciu v každodennom živote mladého človeka.

Pri výbere spodnej bielizne je základným kritériom  kvalita a pohodlnosť.  V našom e-shope Vám vieme ponúknuť rovnako kvalitu, pohodlnosť, eleganciu i štýl. Záleží od Vás, pre ktoré tričko či tielko sa rozhodnete. Ponúkame Vám  chlapčenské tričká a tielka vo viacerých farbách, strihoch, materiáloch svetových značiek. Chlapčenské tričká a tielka v našom internetovom obchode – to je spojenie kvality, pohodlia a elegancie.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo