Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Aj chlapci majú svoje nároky

Hoci by sa na prvý pohľad zdalo, že spodná bielizeň nie je až takým dôležitým kúskom oblečenia, opak je však pravdou. Fakt, že za bežných okolností nie je viditeľná, neuberá nič na jej dôležitosti a kvalite. Rovnako ako dievčenská spodná bielizeň, aj spodná bielizeň pre chlapcov spĺňa hneď niekoľko užitočných funkcií. Okrem toho, že intímne miesta chráni pred chladom a možnými infekciami, dokáže zdvihnúť sebavedomie. Zaujímavosťou je, že niekedy si  chlapci oveľa viac potrpia na spodnú bielizeň ako dievčatá, hoci by sa zdalo, že je to naopak.

Potrpia si na ňu nielen dospelí muži

Tak ako nás nepustia počty v matematike, v dejinách nás zasa nepustia fakty. A tie dokazujú, že páni oveľa skôr začali používať spodnú bielizeň ako ženy. Len zopár faktov z histórie: už  Kelti a Germáni nosili akýsi druh spodkov rôznych šírok a dĺžok a mali tvar vrchných nohavíc. V 13. storočí si rytieri pod vrchné oblečenie obliekali biele plátenné nohavice po kolená, prípadne spojené s pančuchami tvorili pančuchové nohavice. Až tu sa skutočne začala história pánskej spodnej bielizne a táto časť odevu začala odrážať aj spoločenské postavenie jej majiteľa.

Kvalitná spodná bielizeň nie je len záležitosťou dospelých mužov, ale aj chlapcov a mladých v období dospievania. Čím ďalej, tým viac si na pohodlnú a kvalitnú spodnú bielizeň potrpia aj mladí chlapci či tínedžeri.

Kvalitné a pohodlné chlapčenské slipy

Pod pojmom chlapčenská spodná bielizeň si určite všetci predstavíme chlapčenské slipy, trenírky alebo boxerky.  Sú základom spodnej bielizne pre chlapcov a plnia svoju funkciu v každodennom živote mladého človeka – chlapca.

Pri výbere spodnej bielizne je základným kritériom  kvalita a pohodlnosť.  V našom e-shope Vám vieme ponúknuť rovnako kvalitu, pohodlnosť, eleganciu i štýl. Záleží od Vás, pre ktorú spodnú bielizeň sa rozhodnete. Ponúkame Vám slipy pre chlapcov vo viacerých farbách, strihoch, materiáloch svetových značiek. Chlapčenské slipy v našom internetovom obchode – to je spojenie kvality, pohodlia a elegancie.

Vieme, že deti a tínedžeri spodnú bielizeň ako darček neocenia, ale nechajme výber na nich a určite si v našom internetovom obchode nájdu to, čo potrebujú pre príjemný pocit a pohodlie. Veď každý chlapec chce byť frajerom a raz očarujúcim mužom! Aj výber tých správnych chlapčenských slipov vie pozdvihnúť sebavedomie a robiť zázraky!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo