Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Našťastie, my ho už poznáme

Keby sme žili napr. v stredoveku, tak by nám pojem pyžamo nič nehovoril. Prečo? Totiž v období stredoveku ľudia spali nahí alebo v tom oblečení, ktoré mali na sebe celý deň. Aj vy krútite hlavou tak ako ja? Veď aj máte prečo! Z hygienického hľadiska to musela byť čistá katastrofa! No, ale ľudia vtedajšej doby to vôbec nepovažovali za problém a pravdou je, že ani hygienické návyky im veľa nehovorili. Dnes už je to našťastie úplne inak!

Až na možno pár výnimiek si všetci obliekame na seba nočnú bielizeň, keď sa chystáme na spánok. Či sme dospelí alebo deti, tento kúsok odevu je pre nás veľmi dôležitý. Nie je jedno, čo si na seba oblečieme, ak chceme prežiť pokojnú a príjemnú noc.

Aj pyžám je veľa druhov

Aj napriek tomu, že pyžamo je nočným kúskom odevu a nenosíme ho von do spoločnosti, predsa by nám nemalo byť jedno, aké pyžamo si kúpime a oblečieme. Veď aj taký kúsok oblečenia, ako je  pyžamo musí spĺňať isté požiadavky a nároky, aby sa dostalo do nášho šatníka. Z toho dôvodu je táto nočná bielizeň rovnako dôležitá nielen pre dospelých, ale aj naše deti.

 Vo všeobecnosti  všetci preferujeme pyžamo funkčné, pohodlné, z príjemného materiálu, v ktorom sa spí ako v bavlnke. Existuje viacero druhov tohto nočného odevu, ako napríklad  pyžamo s dlhým rukávom a dlhými nohavicami, s nohavicami kapri, s krátkym rukávom, krátkymi nohavicami alebo jednoducho krátke šortky ako spodný diel.  

Pre pokojný spánok našich detí

Určite mi dá za pravdu každý rodič, ktorý má doma syna alebo dcéru v akomkoľvek veku, no najmä v tom detskom. Tak ako dbáme o svoje pohodlie a komfort, záleží nám aj na pohodlí našich detí a chceme pre ne iba to najlepšie. A ani výber nočnej bielizne nie je výnimkou.

Ak hľadáte kvalitnú chlapčenskú nočnú bielizeň, v našom internetovom obchode ste na správnej adrese. Môžete si vyberať z viacerých farebných kombinácií pyžám, s potlačou i bez a v rôznych cenových reláciách. V ponuke máme chlapčenské pyžamá s dlhými rukávmi i krátkymi, na teplé letné dni i jesenné či zimné večery.

Chlapčenská nočná bielizeň svetových značiek čaká práve na Vás! Neváhajte a ešte dnes doprajte svojmu synovi príjemný pocit z nového pyžama.  

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo