Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť


Malý kúsok odevu, ale veľmi dôležitý

Ponožky- kto z nás nad nimi rozmýšľa okrem chvíľ, keď si ich vyberáme do práce, na voľný čas, šport či rodinnú oslavu? Pravdepodobne bežne ponožky neriešime. Faktom však je, že tento, veľkosťou malý kúsok odevu, sa stal neodmysliteľnou súčasťou nášho oblečenia, rovnako žien ako aj mužov i našich detí.

Veľakrát ich však nedoceňujeme tak, ako by si zaslúžili. Ponožky sú neoddeliteľnou časťou každého šatníka bez ohľadu na to, koľko máme rokov. Pre väčšinu ľudí je hľadanie a nákup ponožiek automatickou činnosťou, ktorú zvládnu za niekoľko sekúnd. Určite si ponožky tak starostlivo nevyberáme ako iné kúsky oblečenia, ktoré sú oveľa viditeľnejšie.

Dostatočná pozornosť pri výbere nie je na škodu

Myslíte si, že na ponožkách nezáleží? Že je úplne jedno, z akého materiálu sú vyrobené? Tak sa veľmi mýlite! Prečo? Lebo ponožky majú oveľa väčší význam, než iba estetický zmysel a vnímanie ponožiek ako módneho doplnku. Keby totiž vedeli hovoriť naše chodidlá, určite by sme sa veľa napočúvali. Otázne je, či by sa nám to páčilo alebo nepáčilo.

Chlapčenské ponožky majú štyri základné funkcie, ktoré zabezpečujú v prvom rade naše zdravie a pohodlie. Chránia chodidlá, absorbujú pot, minimalizujú zápach a udržujú nohy v pohodlí. Nie všetky chlapčenské ponožky sú navrhnuté rovnako, pokiaľ ide o komfort, ktorý poskytujú. Každý rodič by mal venovať potrebný čas a investovať určité množstvo peňazí na nákup chlapčenských ponožiek, aby zabezpečil, že zostanú komfortné a štýlové bez ohľadu na príležitosť.

Chlapčenské členkové a nízke ponožky od nás

Každý chlapec, ktorý o seba dbá a hlavne, ak sa venuje aktívne nejakému športu, vie, aký dôležitý je výber ponožiek na šport. Ak si len občas urobíte zopár koliesok okolo domu, na ponožkách príliš nezáleží. Ale, ak pravidelne športujete počas celého roka, je veľmi dôležité, čo si na svoje chodidlá oblečiete.

Športové chlapčenské ponožky sú zvyčajne v nízkom strihu, zhotovené z bavlny, akrylu alebo syntetických zmesí.

Nech už hľadáte akékoľvek chlapčenské ponožky, nájdete ich v našom e-shope v bohatom množstve. Ponúkame Vám na výber chlapčenské členkové a nízke ponožky - rôzne modely, farby, strihy, vzory a značky najvyššej kvality a vo výhodnom balení.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo