Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU

Naj modely

Nepodceňujme výber spodnej bielizne

Tak ako si vyberáme iné časti oblečenia, aj kúpe spodnej bielizne sa musíme dostatočne povenovať. Každý z nás je iný, má inú postavu a vyhovuje nám iný typ spodného oblečenia.

Aj keď ide o oblečenie, ktoré nosíme v domácom prostredí, resp. ako spodný odev, nemali by sme podceňovať jeho kvalitu. Aj v tomto prípade platí, že pohodlie by malo byť na prvom mieste. Nie je nič horšie, ako nekvalitná látka na našej pokožke. Pri výbere spodnej bielizne by sme mali zvážiť materiál. Nezabúdajme prihliadať aj na príležitosť, kam si ho oblečieme. Iný kus bielizne sa hodí na športovanie, iný na bežné nosenie. Vyberajme si spodnú bielizeň podľa udalosti, na ktorú sa chystáme. To je tá správna voľba!

Dokonalá súhra v každej situácii

Či muž alebo žena, každý sa chce páčiť svojej drahej polovičke a byť pre ňu stále príťažlivý a žiadaný. Niekedy je potrebné okoreniť milostný život a urobiť niečo, čo Vás vytrhne zo stereotypu. Jedným zo spôsobov ako to dosiahnuť je aj voľba tej správnej spodnej bielizne. V tomto prípade sa oplatí vsadiť na luxusnejšiu spodnú bielizeň.

Ak radi a veľa športujete, tak určite viete, že správny výber spodnej bielizne je veľmi dôležitý. Pri športovaní totiž musí spodná bielizeň dokonale sadnúť! Tu nie je na mieste žiadny kompromis. Ak ste žena-športovkyňa, športová podprsenka by mala prvotriedne podporovať Vaše vnady. Ak si vyberiete tú správnu spodnú bielizeň dámsku, užijete si svoje chvíle športu do poslednej bodky.

Lákavá ponuka pre mužov i ženy

Ak si vyberiete spodnú bielizeň, ktorá Vám dobre sadne, určite sa budete cítiť pohodlne. Rovnako aj v prípade nočnej bielizne. Aj keď spodná bielizeň ostáva ukrytá pod šatami a nočný odev kraľuje v našich spálňach, treba ich výberu venovať dostatok priestoru. Vyberajte takú bielizeň, ktorá Vám vyhovuje. Ak sadne veľkosť, budete očarení výsledkom.

V oblasti materiálov je už na trhu veľké množstvo spodnej bielizne. U nás si prídu na svoje aj muži. Ak hľadáte vhodnú pánsku spodnú bielizeň, vyskúšajte ponuku nášho e-shopu.  Ženy si zasa môžu vyberať napr. dámsku spodnú bielizeň sety. Ponúkame Vám nielen kvalitnú bielizeň, ale aj za rozumné ceny. Nakupovanie u nás sa Vám určite oplatí!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo