Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť

Slniečko ešte nepovedalo posledné slovo

Letné dni zďaleka ešte nekončia. Aspoň nie v tropických krajinách. Ak sa chystáte v týchto dňoch k moru, viete, že k nemu neodmysliteľne patrí aj plážové oblečenie -plavky.  

Nielen ženy dôsledne a pedantne vyberajú plavky, v ktorých by vyzerali naozaj super, dokonalo, príťažlivo a sexy. Ani muži sa nechcú dať zahanbiť alebo strápniť nesprávnymi plavkami. Každý správny chlap, ktorý sa chce páčiť ženám, si totiž dá záležať na tom, aby si obliekol na seba plavky, v ktorých vynikne jeho postava a budú mu jednoducho svedčať. Veď nielen muži pokukujú po ženách, ale ani pozornému ženskému oku neujde žiaden muž v jej blízkosti. Hlavne počas slnenia sa na kúpalisku či pri mori, kde nie je núdza o dovolenkárov alebo turistov a častokrát je pláž nabitá ľuďmi. 

Vyberajte pánske plavky podľa typu postavy

Pánske plavky od svojho vzniku prešli mnohými zmenami a podobami a v rôznych obdobiach boli moderné a trendy vždy iné modely plaviek-od klasických slipových plaviek cez plavky boxerkového strihu až po veľmi obľúbené a na kúpaliskách často vídané kraťasové plavky. 

Pravdou je, že každému mužovi vyhovuje niečo iné, nejaký iný strih, model či typ plaviek, ale aj muži by sa mali riadiť módnymi trendmi a mať prehľad o tom, čo sa práve nosí vo svete pánskych plaviek, aby predišli faux pas. Treba si uvedomiť aj to, akú postavu má daný muž a aj tento fakt brať do úvahy pri výbere plaviek. 

Ženy vedia, čo sa im na mužoch páči

Milí páni, verte alebo nie, ale ak sa budete rozhodovať medzi viacerými druhmi plaviek, nechajte si poradiť od svojej drahej polovičky. Ženy veľmi dobre vedia odhadnúť, čo je na mužoch elegantné, príťažlivé a sexy. Ak chcete v plavkách naozaj dobre vyzerať, radšej siahnite po kraťasových plavkách alebo boxerkách. Okrem toho, že vyzerajú na mužoch vskutku dobre, sú štýlové, elegantné a dodávajú svojmu majiteľovi ľahký erotický náboj. Samozrejme, nezabudnite brať ohľad na svoju postavu. Ak máte nejaké to kilo navyše, bude Vám viac svedčať kraťasová klasika. Mimochodom, kraťasové plavky už dávno nemusia siahať až po kolená. Aj muži sa chcú pekne do bronzova opáliť, a tak dnešná móda prináša aj kratšie kraťasové plavky. 

Využite lákavú ponuku pánskych plaviek v našom e-shope za výpredajové ceny. Nakupovať pánske plavky u nás sa určite oplatí! Neváhajte a ešte dnes si „skočte“ po tie svoje plavky za skvelú cenu.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo