Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Vybavte sa na leto už dnes

Aj napriek tomu, že sa kalendárne leto skončilo a vystriedala ho chladnejšia jeseň, neznamená, že sa nemôžeme už teraz zariadiť na horúce letné dni ďalšej sezóny, kedy popredné miesta zaujmú opäť tričká, šaty, topy, šortky a rovnako aj plavky a plážové oblečenie. Niekedy sa oplatí myslieť dopredu a rozhodne aj nakupovať, pretože obchodníci nám ponúkajú rôzne výpredaje a zľavy. A platí to aj o dámskych či pánskych plavkách. Nechajte sa zlákať vábivými akciovými cenami a výpredajom plaviek, ktorý sa určite oplatí!

Nechajte sa inšpirovať

I keď si možno povieme, že leto je ešte ďaleko a treba si pripraviť šatník na zimné dni, ale zaobstarať si už teraz plavky za super ceny je celkom dobrý nápad, čo poviete? Veľa žien i mužov myslí už teraz na príjemné slnenie na pláži a horúce lúče slniečka, a preto sa včas  pripravujú na novú letnú sezónu. A tá nemôže byť bez plaviek, však?

Môžeme sa inšpirovať výpredajom a zľavami plaviek tejto sezóny, ktoré získame za výhodné ceny. Dokonca máme z čoho vyberať. Hoci sa v nich ukážeme svetu až o pár mesiacov a musíme si chvíľočku počkať na ten okamih, ale zároveň môžeme ušetriť nejaké tie peniažky, keď si ich zaobstaráme už dnes.

Dobrou správou je, že nemusíme tomu venovať príliš veľa času, ktorý je taký vzácny. Stačí si sadnúť k počítaču a pozrieť si ponuky internetových obchodov, ktoré sa doslova hmýria rôznymi zaujímavými výpredajmi.

Výpredaj a zľavy - plavky

Ak aj Vy meníte alebo dopĺňate svoj šatník, upratujete a chcete si zadovážiť nové plavky na ďalšiu sezónu, budeme radi, ak navštívite práve nás. A verte, že naša ponuka zaujme rovnako dámy i pánov.

V našom e-shope začal veľký výpredaj dámskych i pánskych plaviek a bolo by „hriechom“ nevyužiť túto príležitosť. Veď za cenu jedných môžete mať dvoje ešte dnes! Farebné i vzorové, jednodielne, dvojdielne plavky svetových značiek a najvyššej kvality! Príďte si k nám po tie, ktoré Vám najlepšie „sadnú“ a staňte sa najväčšou hviezdou pláže! Heslo dňa je: zľavy plavky a výpredaj plavky 2018. Verte, že tieto kúzelné slovíčka robia hotové divy!

 

 

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo