Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Športujte pohodlne a v správnom oblečení

Každý muž, ktorý sa venuje akejkoľvek športovej aktivite, a hlavne pravidelne, vie, akú úlohu pri športe zohráva správne oblečenie. Ak ste sa rozhodli športovať z akéhokoľvek dôvodu, mali by ste vedieť, aké oblečenie treba vybrať na šport. Staré tepláky a vyťahané tričko to rozhodne nebude! Každý správny športovec by mal vedieť, ako sa na športovanie čo najlepšie obliecť. Ak sa totiž nesprávne oblečiete, skôr či neskôr Vám začnú niektoré veci prekážať. Napríklad zle odsatý pot, príliš obtiahnutý alebo voľný materiál, ktorý zavadzia pri pohybe. Obmedzuje Vás to a stratíte chuť na šport. Aké je teda vhodné športové oblečenie?

Športové oblečenie vyberajte podľa kvality a typu športu

Podľa jednotlivých športových aktivít existuje aj niekoľko druhov športového oblečenia. Záleží od toho, akému športu sa venujete a v akom ročnom období. Dôležité je aj miesto, kde šport vykonávate. Či už vo vnútri alebo vonku v prírode. 

Pravdepodobne najdôležitejšími časťami športového oblečenia sú tričko, nohavice, vetrovka a v neposlednom rade aj obuv. Aké podmienky by toto oblečenie malo spĺňať, aby bolo vhodné na šport? 

Tričko, ktoré si vyberiete na šport, by nemalo byť rozhodne bavlnené. Niežeby bavlna nebola kvalitným materiálom, určite je, čo sa týka iného oblečenia, ale v prípade športových aktivít voľte radšej syntetiku. 

Ak sa venujete vnútornému športu, vetrovku nepotrebujete, ale ak športujete vonku, tak by ste určite výber správnej vetrovky nemali podceniť. Mala by byť ľahká a nepremokavá. Tie najkvalitnejšie sú odolné aj proti vetru. Či už športujete vo vnútri alebo vonku, voľte také nohavice, ktoré Vás nebudú obmedzovať ani príliš povievať. Potrebujete úplnú slobodu pohybu, preto najlepšou voľbou by mali byť elastické nohavice. 

Pánske športové oblečenie- výpredaj

Možno povedať, že športové oblečenie pre mužov sa hľadá pomerne ľahko. Je veľa kamenných obchodov, ktoré ponúkajú športové odevy pre pánov milujúcich šport. Ale oveľa pohodlnejším riešením je sadnúť doma za počítač a z pohodlia domova si pokojne vybrať športové oblečenie v našom e-shope. 

V našom internetovom obchode nájdete plno zaujímavých ponúk pánskeho športového oblečenia, ktoré je určené práve pre Vás. Môžete si vyberať z kvalitných športových búnd, mikín, tričiek, nohavíc i rôznych športových doplnkov. Neváhajte a už dnes si zadovážte to správne športové oblečenie za výhodné akciové ceny, aby bol pre Vás šport príjemným zážitkom.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo