Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Kúsky, ktoré by nemali chýbať v pánskom šatníku

Tak ako ženy milujú maximálne pohodlie oblečenia, ktoré si starostlivo vyberajú, aj muži dávajú prednosť odevu, v ktorom sa cítia príjemne, sebavedomo a slobodne. Platí to nielen o bežnom oblečení, ale aj o letných kúskoch, ktoré sa nosia k vode. Jedným z takýchto odevov sú aj pánske bermudy alebo šortky. 

Ak patríte k mužom, ktorí milujú voľnosť a pohodlie, tak bermudy sú ako stvorené práve pre Vás. Navyše svojím štýlom dokážu mužov omladiť, pretože sú veľmi blízke mladým ľuďom a celkovo i mladosti. 

Žiaden muž nedá na ne dopustiť

I keď si väčšinou bermudy spájame s kúpaliskom, morom či plážou, v posledných rokoch sa čoraz viac stávajú obľúbeným oblečením mužov počas horúceho leta nielen pri kúpaní. Bežne po nich chlapi siahajú, keď sa chystajú do práce, do mesta, na nákupy alebo s priateľmi na stretnutie či rodinný výlet. 

Samozrejme, že na isté udalosti či pracovné stretnutia nepôjde muž v bermudách alebo šortkách, pretože to sa naozaj nehodí, ale má oveľa väčšiu voľnosť si bermudy vychutnať ako voľakedy. 

Dnešní výrobcovia pánskeho oblečenia vedia, po čom muži túžia a aké oblečenie radi nosia. Vedia presne vystihnúť módu konkrétnej doby a prispôsobiť jej svoje oblečenie. Platí to aj o pánskych šortkách a bermudách. Existuje totiž viacero druhov, strihov a vzorov bermúd, možno povedať na každú príležitosť. 

Pánske šortky a bermudy za skvelé ceny

Pánske šortky a bermudy sú moderným pánskym oblečením a mali by mať svoje miesto v šatníku každého moderného muža. Vo všeobecnosti môžu byť pánske šortky či bermudy rôzne dlhé a viacerých strihov. 

Výber vhodných bermúd záleží vždy na postave každého muža. Ak má chlap dlhé štíhle nohy, môže si dovoliť nosiť šortky slim strihu, ktoré končia nad kolenami. Pokiaľ však sú Vaše nohy krátke a trošku aj bacuľaté, mali by ste voliť radšej bermudy po kolená. 

V našom e-shope máme bohatú ponuku pánskych šortiek a bermúd vo výpredaji, určite si vyberie každý muž. Či už hľadáte pánske bermudy do práce, na šport, prechádzky do prírody alebo k moru na pláž, všetko nájdete u nás. Navštívte nás a ešte dnes môžu byť vysnívané šortky či bermudy Vaše za skvelé ceny.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo