Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Ozdoba i nutnosť pánskeho šatníka

Z času na čas si isté situácie vyžadujú, aby sme sa obliekli elegantne, a to aj páni. Možno u niektorých ich povolanie žiada obliekať sa elegantne pravidelne. A s elegantnosťou u mužov sa spája starý známy oblek. Ale aj tu platí pravidlo, že nie je oblek ako oblek a nestačí si len „nejaký“ na seba dať, ak to daná situácia vyžaduje. 

Čaká Vás dôležité pracovné rokovanie, rodinná oslava alebo Vás kolega pozval na slávenie životného jubilea? Život prináša rôzne situácie a Vy si zrazu uvedomíte, že nemáte čo na seba, keď otvoríte svoj šatník. Nájdete v ňom síce zopár oblekov, ale ešte možno z čias svojej mladosti alebo také, ktoré už dávno vyšli z módy či jednoducho Vám už nesedia. Čo robiť, aby neprišlo k trápnej situácii? Rozhodne nečakať, že sa to nejako vyrieši samo. Možno ste tou nastávajúcou udalosťou dostali príležitosť prevetrať svoj šatník a takpovediac udržať krok s dobou.

Vyberajte podľa svojej postavy

Ale ako sme uviedli vyššie, stále platí, že nie je oblek ako oblek. Elegantnosť síce ním začína, ale nie hocijakým. Platí to nielen pre nohavice, ale aj pre sako. Nohavice by mali byť tak akurát, zvýrazňovať postavu muža, nie ju však obťahovať. To by veľmi elegantne nepôsobilo a už vôbec nebolo sexy. Zadok by nemal byť vypasovaný, ani voľný. Oblek by mal jednoducho sadnúť presne na mužskú postavu, nikde by sa nič nemalo krčiť od nadmerného množstva látky, ale ani naťahovať od nedostatku. Je veľmi dôležité, aby Vám dokonale sadli nohavice i sako. Platí to aj v prípade, keď si vyberáte iba sako, nesmie Vám byť úzke, ale ani príliš voľné typu strašiak do poľa. Mali by ste sa v ňom cítiť pohodlne a príjemne. 

Obleky i saká za skvelé ceny

Kúpiť oblek či kvalitné sako nie je lacná záležitosť, respektíve muži by na týchto kúskoch oblečenia rozhodne šetriť nemali. Možno však využiť rôzne zľavy, akcie a výpredaje a kúpiť oblek či sako za výhodnú cenu. 

Ak sa práve teraz obzeráte po novom obleku alebo pánskom saku, poteší Vás správa, že v našom e-shope máme tieto módne kúsky vo výpredaji. Za skvelé ceny môžete získať pánsky oblek a sako tej najvyššej kvality. Kúpu obleku od nás určite nebudete ľutovať!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo