Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Nesmrteľná klasika

Väčšina z nás si tento pojem spája napríklad s filmovými  alebo hudobnými hitmi, ktoré nikdy nestarnú. Rovnako to platí aj o niektorých kúskoch pánskeho alebo dámskeho oblečenia. Jedným z nich je aj pánska košeľa. Nosila sa vždy, nosí sa dnes a bude sa nosiť aj naďalej. Či už každodenne, občasne alebo príležitostne, pravdepodobne by sme však nenašli takého muža, ktorý by ju nemal vo svojom šatníku-minimálne jednu. 

Každé oblečenie si píše svoju históriu, niektoré kratšiu, iné dlhšiu. V prípade pánskej košele ide určite o pomerne dlhú históriu a zároveň aj prítomnosť. Veď dnes ju nosia už malí chlapci na rôzne výnimočné udalosti. Rozdiel oproti minulosti je iba v tom, že aj pánska košeľa sa vyvíjala, menila podobu, tvar, strih, štýl až napokon dospela. No rozhodne ešte nepovedala svoje posledné slovo.

Správny strih je základom

Čo možno muži v minulosti príliš neriešili bolo to, ako nosiť pánsku košeľu a byť zároveň štýlový. Určite sa týmto nezaťažovali naši dedkovia či otcovia. Vnímali košeľu skôr ako samozrejmosť a povinnú výbavu svojho šatníka a siahali po nej väčšinou vo výnimočných udalostiach – rodinné oslavy, pracovné stretnutia, svadby či pohreby. 

Dnešní muži sa však čoraz viac stotožňujú s nosením košele, a to v mnohých prípadoch aj každodenne. Najdôležitejším a prvoradým prvkom pri výbere košele je správny strih. Pri skúšaní košieľ treba dbať na to , aby mala košeľa určitú vôľu , ale na druhej strane sa nemôžete v košeli topiť. Základ je, aby Vám košeľa padla v ramenách. Majte na mysli, že niekedy budete v nej celý deň, a preto je veľmi dôležité, aby ste sa cítili čo najpohodlnejšie. 

V pracovnom štýle siahajte po overenej klasike, a to bielej košeli, ktorú môžete doplniť kreatívnejšími kravatami, ponúkajúcimi množstvo farieb. Jednoduchý a veľmi efektný outfit Vám ponúka košeľa skombinovaná s džínsami. 

Vyberte si tú svoju za rozumnú cenu

Ak sme vás navnadili na kúpu novej košele a rozhodli ste sa pre ňu práve u nás, tak sme veľmi radi. Navštívte náš e-shop a kochajte sa pohľadom na štýlové a kvalitné košele od nás. Vyberajte si z viacerých farieb a vzorov, určite si Vás niektorá z nich získa. Ponúkame Vám pánske košele za akciové ceny, ktoré musia byť jednoducho Vaše. Zaručíme Vám, že kdekoľvek prídete, určite zaujmete pohľady svojho okolia a zažiarite vo svojej novej košeli od nás.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo