Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Obľúbený spoločník malých i veľkých

Chystáte sa vyraziť s priateľmi do mesta či do prírody s rodinou? Alebo Vás čaká po práci tréning, cvičenie, posilňovňa? Ak áno, rozhodne by Vám spoločnosť mala robiť šikovná taška, batoh či ruksak.  

Či už to nazveme akokoľvek, všetci vieme, o čom je reč. A nielen to! Mnohí z nás vlastníme aspoň jeden batoh pre strýčka príhodu. Určite však nezostane doma len tak ležať nevyužitý. Batoh či ruksak už dávno nenosia iba žiaci a študenti, ale čoraz viac sa stal obľúbeným medzi dospelými ženami i mužmi a využívame ho najmä vo voľnom čase. 

Batoh nás sprevádza takmer každodenne a stal sa z neho štýlový a praktický doplnok pre každého z nás. Dokonca sme si ho veľmi obľúbili aj my, ženy. 

Dokonalý outfit aj vďaka štýlovému batohu

V súčasnosti módny svet ponúka toľko rôznych modelov batohov aj ruksakov od výmyslu sveta. Obchody sú priam zaplavené taškami, ruksakmi a batohmi z viacerých materiálov, vzorov, farieb a značiek. O tento čoraz viac štýlový módny doplnok nie je núdza. 

Každá moderná žena – majiteľka ruksaku si ho určite nevie vynachváliť, pretože nám robí veľmi dobrú službu. Ľahko, pohodlne a prakticky si ho môžeme prehodiť cez jedno plece alebo dať aj na obe, aby nás nebola chrbtica. Môžeme si vyberať aj z rôznych veľkostí batohov, podľa toho, na aký účel ho chceme používať. 

Ak si batoh pekne zladíme s oblečením, čo by pre ženu nemal byť problém, tak vytvoríme dokonalý štýlový outfit. Aspoň jeden vydarený kúsok by sme mali mať vo svojom šatníku, ale nezhrešíme, ak tých batohov budeme mať aj viac. Ruksak sa zíde vždy!

Dámske tašky a batohy za skvelé ceny

V dnešnej dobe nám ruksaky a batohy uľahčujú mnoho vecí a zároveň sú vynikajúcim módnym doplnkom, ktorý iní rozhodne neprehliadnu. Batohmi prakticky žijeme všetci. Veď stačí sa prejsť po nejakom meste a vidíme doslova more ruksakov a batohov. Stali sa našimi každodennými spoločníkmi a vernými pomocníkmi. 

Ak si plánujete zadovážiť novú dámsku tašku alebo batoh, môžete navštíviť náš internetový obchod a vybrať si z bohatej ponuky tašiek a batohov za super ceny.  

V našom e-shope Vám ponúkame štýlové a praktické dámske tašky a batohy v rôznych farebných prevedeniach. Nechajte sa zlákať kvalitou a výhodnou cenou batohov a tašiek od nás!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo