OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
fMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
»
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť... |


Aj muži chcú byť šik a sexy

 

Blížia sa horúce letné dni, ktoré v nás evokujú predstavy o dovolenke, leňošení pri vode, slnenie sa na pláži či relax v príjemných morských vlnách. A k tomu neodmysliteľne platí aj plážové oblečenie-plavky, teda, pokiaľ sa nechystáte na nuda pláž.

Nielen ženy sa pripravujú na leto dôsledne a pedantne vyberajú plavky, v ktorých by vyzerali naozaj super, dokonalo, príťažlivo a sexy. Ani muži sa nechcú dať zahanbiť alebo strápniť nesprávnymi plavkami. Každý správny chlap, ktorý sa chce páčiť ženám, si totiž dá záležať na tom, aby si obliekol na seba plavky, v ktorých vynikne jeho postava a budú mu jednoducho svedčať. Veď nielen muži pokukujú po ženách, ale ani pozornému ženskému oku neujde žiaden muž v jej blízkosti. Hlavne počas slnenia sa na kúpalisku či pri mori, kde nie je núdza o dovolenkárov alebo turistov a častokrát je pláž nabitá ľuďmi.

 

Slipové plavky alebo boxerky?

 

Pánske plavky od svojho vzniku prešli mnohými zmenami a podobami a v rôznych obdobiach boli moderné a trendy vždy iné modely plaviek-od klasických slipových plaviek cez plavky boxerkového strihu až po veľmi obľúbené a na kúpaliskách často vídané kraťasové plavky.

Pravdou je, že každému mužovi vyhovuje niečo iné, nejaký iný strih, model či typ plaviek, ale aj muži by sa mali riadiť módnymi trendmi a mať prehľad o tom, čo sa práve nosí vo svete pánskych plaviek, aby predišli faux pas. Treba si uvedomiť aj to, akú postavu má daný muž a aj tento fakt brať do úvahy pri výbere plaviek.

 

Štýlové a elegantné

 

Milí páni, verte alebo nie, ale ak sa budete rozhodovať medzi viacerými druhmi plaviek, nechajte si poradiť od svojej drahej polovičky. Ženy veľmi dobre vedia odhadnúť, čo je na mužoch elegantné, príťažlivé a sexy. Ak chcete v plavkách naozaj dobre vyzerať, radšej siahnite po kraťasových plavkách alebo boxerkách. Okrem toho, že vyzerajú na mužoch vskutku dobre, sú štýlové, elegantné a dodávajú svojmu majiteľovi ľahký erotický náboj. Samozrejme, nezabudnite brať ohľad na svoju postavu. Ak máte nejaké to kilo navyše, bude Vám viac svedčať kraťasová klasika. Mimochodom, kraťasové plavky už dávno nemusia siahať až po kolená. Aj muži sa chcú pekne do bronzova opáliť, a tak dnešná móda prináša aj kratšie kraťasové plavky.

Nech ste už fanúšikom ktorýchkoľvek pánskych plaviek, ak hľadáte tie pravé plavky pre seba, môžete vyskúšať šťastie v našom internetovom obchode. Ponúkame Vám slipové plavky, boxerkové, šortkové plavky jednofarebné i viacfarebné so vzormi a rôzneho strihu. Voľba je iba na Vás! Neváhajte a staňte sa majiteľom nových plaviek ešte dnes, aby Vás leto nezaskočilo!

zobraziť viac...
a
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKf