Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Sedemdesiatničky a stále žiadané

 

Ubehlo už vyše sedemdesiat rokov od chvíle, čo sa prvýkrát na scéne módneho sveta objavili bikiny. Miniatúrne dvojdielne dámske plavky si okamžite začali raziť cestu takmer do celého sveta. Hlavne ženy po nich túžili a chcela ich mať každá. Ale našli sa aj odporcovia bikín, ktorí ich pokladali za niečo nevkusné a nemorálne.

Bikiny-povestné trojuholníčky ako ich poznáme dnes, si našli svoje pevné miesto na plážach až v šesťdesiatych rokoch 20.storočia. Od tej doby popularita bikín stále stúpala, až na výnimku osemdesiatych a začiatku deväťdesiatych rokov 20.storočia. V súčasnosti  opäť tieto dvojdielne plavky pôsobia mladistvo, sexy, provokujú a budia obdiv a rozruch.

 

Výber bikín je veľmi dôležitý

 

Hoci bikiny vedia premeniť ženu v sexy dračicu, mali by sme pri ich výbere brať ohľad na svoju postavu. Možno to vyznie trochu kruto, ale bikiny nie sú určené pre všetky typy dievčenských či ženských postáv. Dôvod je úplne jednoduchý. Bikiny sú totiž od počiatku azda tými najmenšími dámskymi plavkami na svete a odhaľujú úplne všetko okrem intímnych partií. Nielen prednosti, ale aj nedostatky.

Preto by na bikiny mali siahnuť najmä mladé dievčatá a ženy, ktoré majú skvelé postavy a neboja sa ukázať svoje prednosti.

Dnešná móda prináša bikiny plavky aj pre dievčatá a mladé slečny, samozrejme, iného tvaru a strihu ako pre dospelé ženy. Nič pohoršujúce alebo nemravné. Práve naopak. Ak máte doma mladú slečnu, ktorá sa chce páčiť sebe aj chlapcom /prirodzené v jej veku/, tak by ste jej určite nemali brániť v nosení bikín. Bikiny plavky pre dievčatá pôsobia nevinne, milo, sympaticky a dievčatá sa v nich menia na parádnice.

 

Dievčenské bikiny online

 

S prichádzajúcim letom čoraz viac rozmýšľame nad doplnením alebo zmenou šatníka. Zimné oblečenie strieda letný odev, a keď sa blíži čas dovoleniek, uvažujeme aj nad kúpou plaviek, niekedy pre celú rodinu.

Potrebujete vymeniť staré plavky za nové, ale nemáte čas chodiť po obchodoch s deťmi? Dovolenka sa blíži a Vám chýbajú už len plavky? Nerobte si z toho ťažkú hlavu! Vstúpte do nášho internetového obchodu s bohatou ponukou dievčenských plaviek-bikín a vyberte svojej ratolesti tie, ktoré sa budú páčiť jej aj Vám. Ponúkame Vám dievčenské bikiny vo viacerých farbách, zaujímavých vzoroch a prevedeniach. A to všetko online! Neváhajte a využite túto jedinečnú príležitosť!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo