OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Veľkosť Vyberte veľkosť
32 filter_active 34 filter_active 36 filter_active 38 filter_active 40 filter_active 42 filter_active 44 filter_active 46 filter_active 48 filter_active 50 filter_active 52 filter_active 54 filter_active
zrušiť

Vytvorte si bikiny presne podľa svojich predstáv. Móda bez akýchkoľvek limitov a obmedzení

Dávno sú preč doby, kedy si ženy najčastejšie kupovali bikiny vcelku. Dnešná móda dovoľuje vrchný a spodný diel plaviek kombinovať - ??či už čo sa týka farby, vzoru alebo štýlu. Takto vytvoreným plavkám hovoríme mixkiny, v Česku je ponúka hlavne firma Lascana a ak je zladíte naozaj dobre, budete na pláži za hviezdu.

 

Bikiny podľa vašej postavy

Rovnako, ako keď si kupujete akékoľvek iné bikinové plavky, tiež mixkiny vyberajte podľa svojej postavy. A využite toho, že môžete kupovať zvlášť topy a zvlášť nohavičky. Čo sa podprsenky týka, odporúčame tú s kosticami. Obdarenejším ženám poskytuje oporu, menej obdareným ženám prsia opticky zväčšia. Z podprseniek s kosticami odporúčame tie od značky Lascana či Buffalo. Ak svoje malé prsia chcete naozaj zväčšiť, najviac vám pomôžu podprsenky s push-up efektom - u nás napríklad Lascana či Venice Beach.

 

U nohavičiek je výber komplikovanejšia. Mnohé ženy v snahe zakryť nedostatky na svojom zadočku vyhľadávajú bikinové šortky, tie ale odporúčame len ženám s štíhlymi nohami. Ak máte nohy kratšie, bikinové šortky je skráti ešte viac - voľte preto nohavičky vykrojené. Ženám s väčším bruškom odporúčame nohavičky s vyšším pásom alebo topy v podobe tielka – tankiny. A čo keď máte väčší zadoček? Ideálne sú nohavičky či bikinové šortky s naznačeným pásikom - treba tieto od firmy Lascana.

 

S farbami opatrne: móda má svoje pravidlá

Zrejme najväčšia výzva, akú mixkiny predstavujú, je kombinovanie farieb. Hoci dnešná móda dovoľuje mnohé, nenechajte sa uniesť myšlienkou, že je jedno, v čom na pláž vyrazíte. Topy a nohavičky od plaviek k sebe musí ladiť, čoho docielite dodržiavaním niekoľkých základných pravidiel.

 

Nič nepokazíte tým, ak zostanete pri osvedčenej kombinácii rovnakých (podobných) farieb. Čierne alebo červené plavky sú stávkou na istotu, na druhú stranu sa okrádate o tú jedinečnú možnosť kombinovania, ktorú bikinové mixkiny ponúkajú.

 

Ako teda kombinovať? Jednou z variant je protipól farieb - biele nohavičky a čierne podprsenky. Všeobecne móda odporúča jeden diel svetlý, druhý tmavý. Myslite pritom na to, že svetlým dielom danú partiu zvýrazníte, tmavým zamaskujete. Obdarenejším ženám s pár kilami navyše preto najviac pristanú bikiny so svetlou podprsenkou a tmavými nohavičkami.

 

A čo keď chcete plavky divokejších vzorov? Potom vám móda nariaďuje jediné pravidlo - aspoň jedna rovnaká farba (či už napríklad v minimálnom zastúpení), na oboch dieloch.

 

Aké značky? Vedie Lascana

Mixkiny nie sú pod týmto svojím názvom príliš rozšírené, väčšina firiem predáva klasické bikiny, ktoré možno kombinovať nakúpením viac párov. Asi najväčším predajcom mixkin v Česku sú plavky nemeckej značky Lascana, u nás nájdete aj plavky Buffalo alebo Venice Beach. Tak vyberajte, kombinujte a hlavne... bavte sa!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo