Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU
1 ... |

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Aj ženy sa dočkali vytúžených plaviek

V dnešnej dobe ženy riešia to, ktoré plavky si vybrať, pre ktoré sa rozhodnúť v tej záplave toľkých ponúk. No nie vždy boli plavky samozrejmosťou a bežne dostupným dámskym oblečením.
Naše prababičky sa načakali, kým doba dozrela natoľko, že si na seba mohli obliecť plavecký úbor, ktorý ich nezahaľoval od krku po členky a dalo sa v ňom relatívne pohodlne plávať. Ich plavky mali niekoľko vrstiev a zahaľovali takmer celé ich telo.
Puritánskym časom ale nadobro odzvonilo a dnes sa dámy konečne môžu na pláži ukazovať vo svojich vysnívaných plavkách. Jednodielne plavky časom vystriedali dvojdielne, aby o niekoľko rokov neskôr, mohlo oko obdivovateľa spočinúť aj na takmer nič neskrývajúcom ženskom tele v bikinách.

Najmenšie, ale sexy

V období svojho vzniku, keď sa písali 50.roky 20.storočia, vyvolali bikiny búrlivý ohlas zo strany širokej verejnosti. Odvtedy sa už i tak dosť malé plavky stále viac a viac miniaturizujú. Ženy sa túžia opáliť čo najviac a svoje telá zahaľujú čoraz menej.
Ak si myslíte, že bikiny sú iba pre modelky a ženy s dokonalými krivkami, tak ste na omyle. Dnešní výrobcovia dámskych bikín sú skutočne vynaliezaví! Vymysleli totiž veľmi dobrý „zlepšovák“ pre ženy- moletky – módny vynález- šatku na uviazanie okolo širokých bokov alebo na prehodenie cez ramená. Stačí mať fantáziu a pohrať sa s ňou tak, aby ste mohli vyjsť na pláž bez zbytočných obáv.

Bikiny bez ramienok

Dámske dvojdielne plavky bez ramienok samy o sebe dokážu robiť neskutočné divy na ženskom tele, o čom svedčia aj žiadostivé pohľady mužov. Predstavte si, že túto dokonalosť vyšperkujete ešte viac bikinami bez ramienok. Tie Vám rozhodne zaistia pozornosť celej pláže či kúpaliska. Nejednej žene dvihnú sebavedomie, zaistia súmerné opálenie pokožky a urobia z Vás hotovú dračicu.
Ak túžite po príjemnom pocite, rovnomerne opálenej pokožke, tak bikiny bez ramienok sú tou správnou voľbou! V našom internetovom obchode nájdete bohatú ponuku bikín a dvojdielnych plaviek bez ramienok v rôznych farebných prevedeniach, značkách i veľkostiach.
Bikiny bez ramienok Vám dodajú na atraktivite a príťažlivosti. Urobte zo seba kráľovnú kúpalísk a pláží. Vyberte pre seba ten najlepší strih dámskych dvojdielnych plaviek bez ramienok a tiež farbu a vzor a vyrazte sebavedomo k vode.

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo