Cookie box OTTO a pridružené spoločnosti vyžadujú váš súhlas s individuálnym využitím údajov, aby sa okrem iného zobrazovali informácie o vašich záujmoch. Prechádzaním tohto webu, kliknutím na odkaz či na "OK" udeľujete tento súhlas. Tento súhlas môžete odmietnuť tu.

OK
Široký výber svetových značiek Darček v hodnote 15 Eur pri prihlásení k odberu newslettera Doprava zadarmo nad 85 Eur*

x

lMENU

Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť

Aj chlapci sa chcú páčiť

Nielen v lete potrebujeme plavky, to už je istá vec, ale ak túžime po kúpaní a vode počas celého roka, potrebujeme mať plavky vždy po ruke. A rovnako aj naše deti, pretože plávanie v bazéne alebo nejaký wellness pobyt s rodinou sú veľmi prospešné a možno spojiť príjemné s užitočným.

Nielen ženy a dievčatá  dôsledne a pedantne vyberajú plavky, v ktorých by vyzerali naozaj super, dokonalo a príťažlivo. Ani muži a chlapci sa nechcú dať zahanbiť alebo strápniť nesprávnymi plavkami. Každý správny chlapec, ktorý sa chce páčiť dievčatám, si totiž dá záležať na tom, aby si obliekol na seba plavky, v ktorých vynikne jeho postava a budú mu jednoducho svedčať. Veď nielen chlapci pokukujú po dievčatách, ale ani pozornému dievčenskému oku neujde žiaden chalan v jej blízkosti.

Chlapčenské plavky, boxerky i šortky

Pánske plavky od svojho vzniku prešli mnohými zmenami a podobami a v rôznych obdobiach boli moderné a trendy vždy iné modely plaviek-od klasických slipových plaviek cez plavky boxerkového strihu až po veľmi obľúbené a na kúpaliskách často vídané kraťasové plavky. A platí to aj o chlapčenských plavkách. Výrobcovia plaviek pre chlapcov ponúkajú klasické plavky, boxerky aj plavkové šortky.

Pravdou je, že každému chlapcovi či tínedžerovi vyhovuje niečo iné, nejaký iný strih, model či typ plaviek, ale aj mladí chalani by sa mali riadiť módnymi trendmi a mať prehľad o tom, čo sa práve nosí vo svete chlapčenských plaviek, aby predišli faux pas. Samozrejme platí, že ak ide o menších chlapcov, rozhodujú pri výbere plaviek ich rodičia. Treba si uvedomiť aj to, koľko rokov má daný chlapec a aj tento fakt brať do úvahy pri výbere plaviek.

Štýlové chlapčenské plavky od nás

Každý správny rodič chce pre svoje dieťa iba to najlepšie. Počnúc od maličkostí až po väčšie veci a budúcnosť. Hoci by sa nám výber chlapčenských plaviek mohol zdať jednoduchou záležitosťou, pravda je, že dnešné deti sú iné, ako sme boli my v ich veku. Detská móda pokročila a je oveľa rozmanitejšia ako voľakedy. Deti si nedajú hocičo na seba, ako sme si obliekali my podľa priania rodičov. Platí to aj o výbere chlapčenských plaviek. V prípade menších chlapcov by sme určite mali plavky vyberať my, ak máme doma tínedžera, tak by sme mali aspoň sčasti brať do úvahy aj jeho voľbu.

V našom internetovom obchode Vám ponúkame na výber niekoľko typov chlapčenských plaviek, rôzne strihy, modely, farebné prevedenia a svetové značky. Záleží iba od Vás, ktoré mu vyberiete. Chlapčenské plavky v našom e-shope sú zárukou kvality a štýlu.

 

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo