OTTO používa cookies v záujme zabezpečenia čo najlepšieho zážitku z nakupovania pre vás. Ak pokračujete v prehľadávaní, súhlasíte s ich používaním.

Súhlasímx
Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní Nákup 24 hodín denne Zaplatíte až po prevzatí tovaru Doprava zadarmo pokiaľ objednáte nad 85 Eur

x

lMENU


Zoradiť podľa

Farba Vyberte farbu:
filter_active filter_active
Zrušiť
Značka Vyberte značku
a
zrušiť
Cena Vyberte cenu
- zrušiť
Veľkosť Vyberte veľkosť
S filter_active M filter_active L filter_active XL filter_active XXL filter_active XXXL filter_active
zrušiť


Pánske športové tielka - Nie je tielko ako tielko

 

pánskom tielku sme si už povedali, že je veľmi náročným oblečením na pánsku postavu. Nehodí sa každému mužovi, dokonca v niektorých prípadoch môže spôsobiť totálnu katastrofu. Smelo ho však môžu nosiť tí, ktorí majú vyšportovanú postavu. Tým sa dostávame k otázke užitočnosti a využitia pánskeho tielka na športové aktivity.

V súčasnosti je trendom venovať sa rôznym športovým aktivitám, pretože životný štýl dnešného človeka ich priam vyžaduje. Niekto športuje kvôli peknej postave, iný zasa kvôli zdraviu a možno sa nájdu aj takí, ktorí sa venujú športu ako koníčku. Tak alebo onak, k športovaniu patrí aj to správne a vhodné oblečenie.

 

Na posilňovanie, behanie alebo do fitness

 

Povinnou výbavou na tieto športové aktivity by malo byť okrem iného oblečenia aj pánske tielko. Tu nachádza svoje uplatnenie aj význam. Pri športe vyvíjame istú námahu a je prirodzené, že sa pri tom niekedy poriadne zapotíme. Ak ale máme na sebe kvalitné tielko, tak budeme sa aj napriek spoteniu cítiť pohodlne a príjemne. Samozrejme, tielko by nemalo byť príliš obtiahnuté a vypasované, aby nám nebránilo pri športe, ale zároveň by nemalo byť ani veľmi voľné a rozgajdané. Okrem toho, mali by sme mať na pamäti, že aj pri športe nás veľmi dôkladne sleduje okolie, a preto by sme sa mali snažiť vyzerať aj v takýchto situáciách elegantne a štýlovo. Teda, pokiaľ niekto nešportuje sám v opustenom lese, kde sú iba zvieratká. Tým by to bolo určite jedno, čo máme na sebe oblečené.

 

Štýlové a praktické

 

Či už sa venujete športu pravidelne alebo iba občas, určite by ste nemali podceniť výber správneho pánskeho tielka. Nielen kvôli pohľadom druhých, ale hlavne sami kvôli sebe. Ak si chcete svoj šport naplno užívať, mali by ste si obliecť to, v čom sa cítite pohodlne, sebaisto a slobodne. Takýto pocit Vám môžu dať aj pánske tielka od nás. V našom internetovom obchode ponúkame kvalitné pánske tielka všetkým mužom, ktorí radi športujú a dávajú na obdiv svoju super postavu.

Vyberať si môžete zo šiestich rôznych farieb, od klasických tmavých až po svetlé či tie, ktoré budia pozornosť. Jednofarebné i vzorové, s potlačou alebo nápisom pre každého moderného muža. Ponúkame niekoľko veľkostí, každý si určite nájde hravo tú svoju. Tak neváhajte a nakupujte ešte dnes! S pánskymi tielkami od nás, si šport ešte viac zamilujete!

zobraziť viac...
o
X
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.

Pokračovať
x
Trendy, novinky & 15 € AKO DARČEKo